Menu

The Sims 4’ün İlk Genişleme Paketinde Üç Dinamik Kariyeri Dalını Keşfedin ve Kendi İşinizi  Kurun

 

EA ve Maxis bugün The Sims™ 4 Get to Work Genişleme Paketinin PC ve Mac için geliştirilmekte olduğunu duyurdu. The Sims 4’ün bu ilk genişleme paketinde oyuncular üç yeni seçenek sayesinde Sim’lerin kariyerleri üzerinde aktif kontrol sahibi olacaklar. Oyuncular ayrıca kendi perakende işlerini açıp yöneterek Sim’leri için yeni bir kariyere de karar verebilecekler.

The Sims 4 Get to Work’te oyuncular Doktor olarak hayat kurtarabilecek ve çocuk doğurtabilecek, Bilimadamı olarak çılgın icatlar yapıp yeni eşyalar yaratabilecek veya Detektif olarak suç mahallerini inceleyip, büyük davaları çözebilecekler.

Girişimci ruha sahip oyuncular kendi işlerini yaratmak, özelleştirme ve yönetmek için bir dükkan açabilecekler. The Sims 4 Get to Work oyunculara pastanelerden butiklere, fotoğraf stüdyolarından sanat galerine istedikleri tarz dükkan açarak kendilerinin patronu olma ve bir Simolyoner olma yoluna baş koyma imkanı verecek.

The Sims 4 Get to Work ayrıca yeni mekanlar,  yetenekler ve saatler sürecek eğlenceli yeni oynanış şekilleri de ekleyecek.

The Sims 4 Get to Work PC için 2015 Nisan ayında piyasada olacak.