Menu

Boba Fett, Sony’nin PlayStation® Platformları İçin Çıkacak Sınırlı Versiyonun Parçası Olarak Disney Infinity 3.0’a Katılıyor.

Efsanevi Star Wars™ Bounty Hunter ve Star Wars™ Rise Against the Empire Oyun Seti, Sınırlı Versiyon Özel Star Wars Saga Başlangıç Paketi Yoluyla Erkenden Temin Edilebilecek. Resmi Star Wars™ Rise Against the Empire Oyun Seti Fragmanı Da Yayınlandı.

E3 2015 basın konferansında bugün Disney Interactive, Lucasfilm ve Sony, Boba Fett’in sınırlı versiyon teklifinin bir parçası olarak Disney Infinity 3.0’a katılacağını duyurdu. PlayStation®4 ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemleri için Star Wars™ Saga Başlangıç Paketi oyuncuların tatil döneminde Disney Infinity 3.0’da Boba Fett ile oynamalarının tek yolu olacak ve ayrıca oyuncuların Star Wars™ Rise Against the Empire Oyun Setine satışa çıkmadan neredeyse bir ay önce sahip olmalarını sağlayacak. Bu duyurunun bir parçası olarak firma ayrıca Star Wars Rise Against the Empire Oyun Setinin resmi fragmanının dünya prömiyerini de yapmış oldu.

Galaksinin en korkulan ödül avcılarından biri olan Boba Fett yakın dövüş yeteneklerini ve ışın tabancasını kullanarak Galaktik İmparatorluğa avlarını yakalamasında yardımcı olacak. Yenilenen ve geliştirilen Disney Infinity 3.0 Oyuncak Kutusunda oynanabilir olacak olan Boba Fett ayrıca tüm Star Wars Oyun Setlerinde de açılabilecek.

Bu özel, sınırlı versiyon Sony teklifinin içinde şunlar bulunuyor:

 • PlayStation®4 ve PlayStation®3 için Star Wars Saga Başlangıç Paketi:
  • (1) Disney Infinity 3.0 video oyun yazılımı
  • (1) Star Wars™ Twilight of the Republic Oyun Seti taşı, (1) Ahsoka Tano figürü, (1) Anakin Skywalker figürü
  • (1) Star Wars Rise Against the Empire Oyun Seti taşı, (1) Luke Skywalker figürü, (1) Princess Leia figürü
  • (1) Boba Fett figürü
  • (1) Disney Infinity 3.0 Edition tabanı

(1) Web Şifresi kartı (PC/Mobil için içerik açar).