Logo

oyun Türk firmaları tarafından ortaya konulan dev oyunlar ve Türk oyun firmalarının gelişim süreçleri incelememizde

Bannerlord

 

Türk Oyun Firmaları ve Gelişim Süreçleri

Oyun dünyasında büyük projelere sahip Türk oyun firmaları sektörde kendilerini belli ediyor.  Bazı büyük projelerle birlikte global adımlar atan Türk firmaları büyük başarılara imza atıyor. Türkiye’de oyuncu sayısının yüksek oranda artmasıyla beraber Türk oyun firmaları da yükselişe geçti ve oldukça fazla ilgi gördüler. Tabi Türk oyun firmalarının bu yükselişe geçmesi de büyük bir takdiri hak ediyor. Zorluklarla beraber sadece birkaç kişi tarafından kurulan bu firmalar ilerleyen süreçte büyük çabaları sayesinde gelişim göstererek yüksek sayıda oyuncu kitlelerine ulaştı.

 

 

Mobil Oyun

 

Yerli Mobil Oyunlar

Türk yapımcılar yalnız tek platform üzerinde kalmayarak birden çok platform üzerinde de oyuncuya projesini sunmaya çalışıyor. Yapılan bazı yerli oyunlar dünya çapında da kendini gösteriyor ve yüksek oyuncu sayısıyla öne çıkıyor.30 milyonu aşkın Türk oyuncunun oyunlara verdiği rakamlar ise yine fark edilir derece de fazla. Bu demek oluyor ki Türk oyun pazarı ilerleyen dönemde daha da değerlenecek ve gelişecektir.

 

Türk oyun firmaları büyük gelişimleri ve girişimleriyle büyümeye devam ediyor. Yaptıkları projeler ile takdiri ve bolca övgüyü hak ediyorlar. İlerleyen süreçte de bu gelişimi daha iyi oyunlarla görmek dileğiyle

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.