Menu

Microsoft’un son konsolu Xbox Series X dev yenilikleri ve yeni nesle tam uyumluluk sunuyor.


                                                                                                     

Series X Çıkış Tarihi ve Kasası

Series X’in çıkış tarihinin bu yılın son ayları içerisinde olacağı tahmin ediliyor. Tanıtım videosu ile kendisinden çok bahsettiren ve meraklılarının dikkatini çeken Microsoft, Xbox Series X’ in hızı ve performansını ön plana çıkararak bu konuda iddialı bir sunum gerçekleştiriyor. Kasa modeli olarak oldukça küçük ve estetik bir şekil seçimi yapan Microsoft bu konuda kullanıcılarından övgü alıyor.

 

 

 

XBOX Series X Sistem Özellikleri

8 çekirdekli güçlü işlemcisi ile 12TFLOP değerli güçlü ekran kartı sayesinde oyunculara fazlasıyla iyi bir oyun zevki verecek olan XBOX Series X ayrıca geçiş yaptığı SSD teknolojisi sayesinde oyun zevkini oyuncuyu asla bekletmeden en hızlı derecede sağlamayı amaçlıyor. Yeni nesil konsolların gelişim sürecinin hızlanması ve büyük performans artışı, XBOX Series X ‘in de bu gelişimi yakalaması ile XBOX kullanıcılarına en iyi oyun deneyimini sağlayacaktır.

 

 

Yeni Nesil Grafikler ile XBOX

Güçlü ekran kartı ile öne çıkan Series X, yeni nesil oyunları da en iyi görüntü kalitesiyle oyuncusuna maksimum kaliteyi sağlayabilecek. Konsolların gelişimiyle beraber, gelişen oyunlar yenilenen grafikleriyle oyunculara sunulacak. Oyunların grafik seviyelerinin nerdeyse gerçekliğe yaklaştığı bu günlerde, konsol üreticileri bu oyunları en iyi ve kaliteli şekilde oyunculara sunmak için, daha güçlü sistemler ile yeni projeler gerçekleştirdiler.

XBOX Series X bu gelişimi gösteren konsollardan biri olarak çıkışıyla beraber büyük ilgi toplayacaktır.