Menu

Call of Duty’nin heyecanla beklenen yeni oyunu Infinite Warfare tanıtıldı ve satışa sunuldu.

Call of Duty: Infinite Warfare evreninde, gezegenimiz artık hızla artan popülasyona ve sanayileşmeye dayanamayarak sakinlerine yetmemeye başlıyor. Bunun üzerine dünya halkı diğer gezegenlerde kolonileşerek oralardan maden ve yakıt elde etme yoluna gidiyor.

SINGLE PLAYER

Hikaye bu evrede atmosferin dışına çıkarak güneş sistemine taşıyor. Oyuncular klasik CoD mantığıyla iki ayrı cephede mücadele edebiliyor.

  • Kaptan Reyes olarak dünyanın son savaş gemilerinden Tier 1’ın dümenini devralıyoruz.
  • Amiral Kotch olarak The Front adında ayrılıkçı ve dünya’ya egemen olmak isteyen faşist bir grubu komuta ediyoruz.

Savaş gemileri de uzay savaşlarında kilit bir rolde.

  • Retribution bizim evimiz. Tayfamıza ev sahipliği yapan, dünyadan uzaya yoldaşımız. Hikaye boyunca bizim için çok önemli olacak ve biz de onu korumakla sorumlu olacağız.
  • Jackal adında savaş jetini de kontrol edebileceğiz.

MULTIPLAYER

CoD oyunculara silahlarını ve teçhizatlarını kişiselleştirme imkanı sunan bir oyun olarak biliniyor. IW bu kişiselleştirmeyi daha ileri götürerek daha da gelişmiş savaş araçlarıyla geliyor. Rigler, ileri teknoloji ekipmanlar ve kişiye özel prototip silahlarla oyuncular bunları istedikleri gibi kombin etme gücüne sahip oluyor.

BO3 gibi akıcı ve momentum bazlı formatıyla her saniyenin önemli olduğu bu mod, oyuncuya daha derin ve heyecanlı bir deneyim vadediyor.

Multiplayer modunda 6 farklı Rig bulunuyor. Her rig ayrı Payload denen silah veya kalıcı yetenek ve Trait denen anlık yeteneğe sahip. Bu Payload ve Traitleri oyuncu istediği gibi kombin ederek karakterini daha da özelleştirebiliyor.

Multiplayer modunda takım halinde savaşmayı daha da çekici hale getiren,  Japonya’nın kalabalık şehirlerinden asteroidlere uzanan genişletilmiş haritalar da mevcut.

CO-OP

Oyuncular Co-op modunda ise zombilerle karşılaşıyor. 80li yıllarda bir lunaparkta, çözülmeyi bekleyen sırların peşinden koşarken zombilere, katil palyaçolarla ve daha fazlasıyla da baş etmeye çalışıyoruz.

MODERN WARFARE REMASTERED

Tarihin en popüler oyunlarından, ödül avcısı Call of Duty: Modern Warfare remastered versiyonuyla geri dönüyor!

2007 çıkışlı Call of Duty: Modern Warfare deneyiminizi en üst düzeye taşıyacak olan Remastered Edition günümüz teknolojisiyle harmanlandı ve yüksek kaliteyle oynanmaya hazır hale getirildi.

Daha gerçekçi görüntü, daha iyi ses, daha dinamik oynanış, fakat klasik multiplayer sistemi ve en sevilen 10 haritayla gelecek olan oyun sevenlerine görsel bir şölen vadediyor.

En özel ve güçlü modern silahlarla donanmış oyuncular dünyayı tehdit eden sahtekar bir düşman grubuna karşı hareket edecek. Amerikan donanması ve İngiliz SAS komandoları; tuzaklar ve virajlarla dolu hikayede sofistike teknoloji, üstün silah gücü ve koordine hava-kara saldırılarıyla hız çeviklik ve doğru iletişimle zafere ulaşmaya çalışacak.