Menu

Total War’un Bu En Eksiksiz Versiyonu Yeni İçerik ve Yeni Özelliklerle, ve Oyunun Şu Anki Oyuncularına Ücretsiz Olarak Geliyor

SEGA® of America, Creative Assembly’nin Total War™ serisinin çok satan ROME II oyununun en eksiksiz versiyonunu duyurdu: Total War™: ROME II – Emperor Edition.

Emperor Edition bugüne kadar sunulan, yenilikler ve oyun özelliklerine yapılan eklentiler gibi tüm ücretsiz içeriği biraraya topluyor ve bir de ‘Imperator Augustus’ isminde yepyeni bir Sefer Paketi genişlemesi ekliyor.

Daha da önemlisi şu anki ROME II oyuncuları tüm bu içeriği oyun çıktığı gün otomatik güncelleme ile alabilecek ve oyunlarını ücretsiz olarak Emperor Edition versiyonuna yükseltebilecekler.

Yeni ‘Imperator Augustus’ Sefer Paketi İkinci Üçlü Yönetim Savaşı’nın jeopolitik sınırlarını yansıtan yeni sefer haritasında yüzlerce saatlik kum havuzu oynanışı sunuyor. Oyuncular Octavian, Marc Antony ve Lepidus’un Roma’nın ilk İmparatoru olma mücadelesindeki bu geniş çaplı iç savaşın sonucunu belirleyecek unsur olacaklar.

Oyun çıktıktan sonra yapılan tüm özellik güncellemelerine (Twitch.tv entegrasyonu, dokunmatik kontrolleri, yeni fraksiyonlar, yeni birimler ve şimdi de Mac versiyonu) ek olarak Emperor Edition’da geliştirilmiş politika sistemi, yenilenen bina zincirleri, dengelenen savaşlar ve hem sefer, hem savaş modları için geliştirilmiş görseller de bulunuyor.