Logo

  Her oyuncunun istediği kaliteli ve en iyi performanslı Logitech G635 oyuncu kulaklığı incelememizde.Logitech G635, oyuncular için özel olarak tasarlanmış, dayanıklı, kaliteli malzemeler ve en gelişmiş ses teknolojileri kullanılarak üretilmiş, mükemmel bir oyun kulaklığı yapan tüm özellikleri bünyesinde bulundurarak, kaliteli geniş sinematik sesler üreten bir kulaklık.

Logitech G635, 50 mm sürücüye sahip şirketin amiral gemisi oyuncu kulaklarından birisi.  Ayrıca inanılmaz bir yapı kalitesine, mükemmel seslere ve Light Sync RGB gibi özelliklere sahip.

Logitech G635, klasik bir logitech kutusu içinde, şık görünümlü bir karton kutuda geliyor. Kutu ön yüzünde ürün resmi ve sol tarafta ise uzunlamasına yazılmış ürün ismi yerleştirilmiş. Sol alt köşede “Logitech” logosunu ve sağ üst köşede, ürünün temel özelliklerini yer alıyor.

Kutu İçersinde, G635 kulaklığın yanı sıra örgülü USB kablosu ve örgülü mini jak kablosu yer alıyor. Tabiki olmazsa olmazımız kullanım kılavuzları da kutu içeriğinde yer alıyor.

Logitech G635 7.1 LightSync Kulaklık Teknik Özellikleri;

Kulaklık
Mikrofon (Kollu)

Fiziksel Özellikler

G635’in teknik özellikleri için 50 mm'lik bir sürücüye sahip ve 20Hz ile 20KHz arasında değişen bir frekans tepkisine sahiptir. Pasif empedansı 39 Ohm, aktif empedansı 5.000 Ohm'dur. Kulaklığın hassasiyeti 93dB SPL / mW'dir.

6 mm ölçülerinde tek yönlü bir kardioid mikrofona sahiptir. Frekans yanıtı 100Hz ile 10KHz arasında değişiyor. Ayrıca kulaklık kıvrılabilir yapısı ile

Logitech G635 Boyutları, 188 x 195 x 87 mm'dir (Y x G x D) ve kablosuz 344 g ağırlığındadır. PC kablosunun uzunluğu 2,8 m, mobil kablo 1,5 m'dir.

Logitech G635, 2 yıllık sınırlı bir garanti ile birlikte satışa sunuluyor.


Logitech'ten beklendiği gibi, G635 iyi yapılandırılmış bir kulaklıktır. Sağlam bir yapı kalitesine ve dayanıklı bileşenlere sahiptir ve buna rağmen kulaklık hafif ve rahattır. Kulaklıkları uzun süre kullanmak, mükemmel tasarımı ve malzemesi nedeniyle zorlanmaya neden olmaz. Uzun bir oyun seansı sırasında G635'i taktığınızda rahatsızlıktan endişe etmenize gerek yok. Bu kulaklıklar, kulak bardaklarındaki ve kafa bandındaki file dolgu ile olağanüstü konfor sağlar. Ayrıca, yumuşak dokulara doğrudan baskı yapmadan kulakların etrafına oturan geniş çaplı çevresel kulak yastıkları ile birlikte gelir.

Logitech G635, kulaklıktaki tüm kontrollerle rahatlık sunar. Anahtarın yanında, Logitech G HUB yazılımı ile özelleştirilebilen üç eşlenebilir buton bulunuyor. Ses kontrol tekerleği ve DTS'yi açmak veya kapatmak için bir buton mevcuttur. Sessiz düğmesi yerine G635, daha kullanışlı bir çevirme-kapatma sistemine sahiptir.

Kulaklıklar, rahat ve nefes alabilen bir yapıya sahip. Uzun saatler kullanımdan sonra bile rahat etmenizi sağlamak için terlemeyi önlüyor. Yumuşak dokular üzerinde minimum basınca sahip. Ayrıca temiz tutmak için kulaklık süngerleri çıkarılabilir ve yıkanabilir.

Soldaki bardağın solunda, modu USB'den 3,5 mm jakına değiştirmek için bir anahtar var. 3,5 mm jak olarak değiştirildiğinde, kulaklığı 3,5 mm girişi destekleyen herhangi bir cihaza bağlayabilirsiniz.

Logitech G635, dokuma bir hibrid ağ ile üretilmiş gelişmiş Pro-G 50mm sürücülerle birlikte geliyor. Bu sürücüler daha fazla derinlik, netlik ve daha iyi ses ayrıntıları üretiyor. Artan çap, Pro-G'nin daha iyi performans sunmasını sağlıyor. Zengin müzikler ve patlamalar gibi düşük frekanslı sesler tam ve daha kaliteli sinematik ses veriyor. Sesler, silah sesleri ve ayak sesleri gibi yüksek frekanslar için bunlar daha temiz ve hassas bir şekilde yeniden yaratılmıştır.

Logitech G HUB oyun yazılımı aracılığıyla ses tercihlerinizi benzersiz profillerle ayarlayabilirsiniz. Seslerin yanı sıra, her oyun ve uygulama için makroları, oyun içi komutları ve LIGHTSYNC RGB'yi özelleştirebilirsiniz. Logitech G635, Logitech G HUB uygulaması ile uyumludur. Windows ve Mac'e ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yazılım, birçok özelleştirme seçeneği sunan en kapsamlı uygulamalardan biri. Surround Ses, LIGHTSYNC RGB Aydınlatma kontrolü, 10 bantlı bir ekolayzır ve kulaklık ve mikrofon kontrolleri buluyor. Burada, G635’in düğmelerini sistem ayarlarınızla ilgili farklı ses profillerine, komutları ve işlevlerine kolayca özelleştirebiliyoruz.

DTS X 2.0 ve Surround Ses, standart 7.1'e kıyasla daha iyi hassasiyet ve performans sağlıyor. Bu özellik yalnızca Windows için mevcut ve Logitech G HUB yazılımı gerektiriyor.

Oyun içinde doğru mekansal farkındalık sunan benzersiz bir özelliktir. Sonuç olarak, seslerin kaynağını tam bir 3D ses ortamında tespit edebilirsiniz.

G635’in 6 mm'lik boom mikrofonu, gerektiğinde kolayca sessize almayı sağlayan bir flip-to-sessiz tipde. Net ve hassas sesler yakalayarak, onu bugün en iyi entegre mikrofonlardan biri haline getiriyor. Mikrofonu kapatmak için bom mikrofonunu kulaklıklı mikrofon setinin içine doğru çevirip kapatıyorsunuz. Logitech G635’in bom mikrofonu ortalamanın üzerinde kalitede. Sessiz ortamlarda, ayrıntılı konuşmaları kaydedebilir ve iletebiliyor. Çevrede orta düzeyde gürültü olduğunda, konuşmayı arka plandaki gürültüden de ayırabiliyor.

Logitech G635, tüm cihazlar için kullanabileceğiniz bir kulaklık. PC, oyun konsolu, akıllı telefon, tablet ve diğer cihazlarla da kullanabiliyoruz. Ayrıca G635 dayanıklılık, uzun süre kullanım ve konfor için tasarlanıp, üretilmiş.

Bu kulaklıkla oyun oynamayı denediğimizde, güçlendirilmek istediğimiz ince ayrıntıları duyabiliyoruz. Her adım keskin ve netti, ayrıca hangi oyunu oynarsanız oynayın, deneyimi daha keyifli hale getiriyor. Oyun ve medyanın tadını çıkarırken bu kulaklıkla yaşadığımız deneyim şaşırtıcı. Denediğimiz ve test ettiğimiz diğer kulaklıkların aksine, Logitech G635 herkes için mükemmel bir kulaklık seti gibi geliyor. Uzun süreli kullanıma rağmen konforlu.
Logitech G635, mükemmel ses üretimi nedeniyle piyasada öne çıkan harika oyun kulaklıklarından biri. Birçok ayar ve özelleştirme seçeneği sunan kullanışlı bir yazılım ile birlikte geliyor. Ek olarak, en yoğun, uzun süreli oyun kullanımlarında mükemmel konfor sunuyor. Ses kalitesi etkileyici ve mikrofonun aktarımı, kayıtları ise çok net. Genel olarak, Logitech G635, konfor sağlayan ve üstün kalitede ses sunan etkileyici bir kulaklık.

Bu kulaklıkla ilgili en iyi şeylerden biri, birçok cihaz ve oyun konsoluyla uyumlu olması. Oyun deneyiminizi geliştirmek ve ses ihtiyaçlarınızı karşılayacak kulaklıklar içinde G635 mükemmel seçeneklerden biri olup Turkchip Golden Award ödülünü hak eden sizlere tavsiye edebileceğim bir ürün.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.