Menu

 

ASUS, tam donanımlı 23” çoklu dokunmatik ekrana sahip ET2300 hepsi bir arada masaüstü bilgisayar serisini görücüye çıkardı.

 

Intel® i7 masaüstü işlemcileri, canlı ses kalitesini ve kullanıcı ergonomisini şık ve düzgün tasarımında bir araya getiren ET2300, üretkenlik ve ev eğlencesi için mükemmel. ET2300, hem dik ekranıyla geleneksel bir masaüstü bilgisayar olarak kullanılmasına hem de ekranın bir dijital kanvas gibi masa yüzeyine paralel durmasına imkan tanıyan çift-menteşeli eşsiz bir tasarıma sahip. Bu, dahili ardışık hoparlör ile derin bas hoparlör, harici bir derin bas hoparlör ve ASUS SonicMaster teknolojisine sahip ilk hepsi bir arada bilgisayar – bu özellikler ET2300’e başka PC’lerden duyulmayan inanılmaz bir akustik gerçeklik katıyor. Ayrıca Intel® Thunderbolt™, Intel® Wireless Display (WiDi) ve USB 3.0, esnek ve geleceğe dönük bağlantı imkanı sağlıyor.

 

Ultra-hızlı bağlanabilirlik ile yüksek-performans özellikleri

ASUS ET2300, etkileyici performans için harici NVIDIA® GT630M (1 GB/2GB) ekran kartı veya Intel® HD 2500/4000 grafik işlemciye sahip 3. nesil Intel® Core™ i7 masaüstü işlemciyle güçlendirildi. WiDi, pürüzsüz kablosuz akış sayesinde WiDi-uyumlu HDTV’lerle aile ve dostlarla ses, video ve fotoğrafların keyfini çıkarmayı kolaylaştırıyor. İki Intel® Thunderbolt™ ve dört USB 3.0 portu, ultra-hızlı veri transfer hızı ve esnek genişleme seçenekleri sunuyor; bunun yanı sıra HDMI girişi, oyun konsolları ve Blu-ray oynatıcılar için ET2300’ı bir HD ekrana dönüştürüyor.

Yenilikçi menteşe tasarımıyla 10-noktalı çoklu dokunmatik ekran

ASUS ET2300, Windows 8 uygulamalarının 10-nokta çoklu dokunmatik 23” ekranda kolay ve sezgisel kullanımı için masa yüzeyine paralel katlanmasına imkan tanıyan, yenilikçi çift-menteşe tasarımına sahip. 178 derece geniş görüş açılı IPS ekran, görüntülerin net ve canlı olmasını garantiliyor; ET2300’ı bütün aile üyeleri için ideal, ortak bir eğlence platformuna dönüştürüyor.

 

Bir All-in-One’ın şimdiye dek sahip olduğu en iyi ses kalitesi

ASUS ET2300, kapsayıcı, sinematik çevresel ses sağlayan büyük bir ses stüdyosu ortamı yaratmak için bir dizi hoparlör ve bir dahili derin bas hoparlör kullanıyor. Ses uzmanlarından oluşan ASUS Golden Ear ekibi tarafından geliştirilen SonicMaster teknolojisi, her bir akustik detayı yansıtan geniş bir frekans aralığında ses kalitesini daha iyi bir düzeye taşıyor. Bunlara ek olarak, harici bir derin bas hoparlör, basların tam bir oktavda çıkmasını sağlıyor.

 

ASUS masaüstü bilgisayarlar – hem güvenilir hem de tatmin edici

ASUS masaüstü bilgisayarlar, en iyi ürün kalitesine, yeniliğe ve uzun ömürlülüğe dair bir geleneği yansıtıyor. PCWorld ABD’nin 2011 Güvenilirlik ve Hizmet Araştırması’na göre, kullanıcılar ASUS’u güvenilirlik, fiyat ve sessiz çalışma özellikleri bakımından yüksek tatmin sağladığını belirterek Windows-bazlı masaüstü bilgisayarlarda önde gelen tercih olarak gösteriyor. ASUS masaüstü bilgisayarlar performans, tasarım ve bağlanabilirlik açısından büyük övgü topluyor.

Kaynak: www.pcworld.com/article/244481/desktop_pc_reliability_

and_satisfaction_dell_and_hp_home_pcs_get_poor_grades.html

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Model

ET2300INTI/IUTI

Ekran

23" Full HD (1920 x 1080) IPS LED-arkadan aydınlatma

Dokunmatik-ekran

10-noktalı kapasitif çoklu dokunmatik (INTI/IUTI) 

CPU

Intel® Core™  i7-3770 / Intel® Core™  i5-3330 / Intel® Core™  i3-3220 

Ekran kartları

NVIDIA®  GT 630M (1GB/2GB) (INTI) 

Intel® HD Graphics 2500/4000 (IUTI) 

Bellek

8GB’a kadar DDR3 (1600MHz)

Optik Sürücü

Slot-giriş SuperMulti DVD

Depolama

2TB’a kadar SATA sabit disk

Portlar

Thunderbolt™ (tercihi, sadece barındırma), USB 3.0, HDMI-giriş, HDMI-çıkış, SD/SDHC/MMC Kart Okuyucu, e-SATA (USB2.0 Combo)

Ses

ASUS SonicMaster, harici derin bas hoparlörü (tercihi)