Menu

Taşınabilir Hi-Fi müzik tutkunlarının vazgeçilmezi Astell&Kern Türkiye’de

Dünyanın en iyi taşınabilir Hi-Fi müzikçalar markası olarak tanınan Astell&Kern ürünlerinin Türkiye’deki tek dağıtıcısı Bircom oldu. Kayıpsız müzik dinleme keyfini evinde ya da aracında yaşamak isteyen müzikseverler için Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarları; bluetooth dongle, ev sistemlerine bağlantı standı, uzaktan kumanda gibi çevresel birimleriyle birlikte Bircom güvencesiyle satışa sunuluyor. Sennheiser’dan sonra Astell&Kern markasını da portföyüne katan Bircom, taşınabilir Hi-Fi tutkunlarının ilk adresi olmayı hedefliyor.

Bircom, dünyanın en iyi taşınabilir Hi-Fi müzikçalar markalarından biri olan Astell&Kern’ün Türkiye’deki tek dağıtıcısı oldu. Sennheiser’dan sonra Astell&Kern markasını da portföyüne katan Bircom, bu işbirliğiyle taşınabilir Hi-Fi tutkunlarının ilk adresi olmayı hedefliyor. Bircom, Astell&Kern’ün taşınabilir müzikçalarlarının yanı sıra bluetooth dongle dock, uzaktan kumanda gibi ek donanım ve aksesuarlarını da kayıpsız, orijinal ve doğal sesin peşinde olanların beğenisine sunuyor.

Gelişmiş işlemcisi, DAC teknolojisi ve farklı tasarımıyla öne çıkan Astell&Kern, “Mastering Quality Sound” (MQS) özelliği ile de dikkat çekiyor. MQS, 24-bit/ 44 – 192kHz’e kadar yüksek çözünürlüklü dijital müzik stüdyo kaydı formatlarına karşılık geliyor. Müziği dinleyiciye stüdyoda kaydedildiği gibi ulaştırarak 6,5 kat daha fazla ayrıntı sunan MQS, belirgin biçimde daha iyi bir müzik deneyimi vadediyor. Bircom’un Türkiye’de satışa sunduğu Astell&Kern müzikçalarlar arasında AK380, AK320, AK300, AK70, AK Jr ve XB10 modelleri yer alıyor.

Astell&Kern, Wi-Fi destekli AK70, AK300, AK320 ve AK380 modellerinden başlayarak, tüm müzikçalarları ile entegre edilecek olan streaming müzik servisi TIDAL’i de destekliyor. 42 milyonu aşkın şarkının ve 140 bin yüksek çözünürlüklü videonun yer aldığı TIDAL, tüm dünyadan sanatçıların direkt olarak katkıda bulunduğu bir servis olarak öne çıkıyor.

Müzik tutkunları, Astell&Kern ürünlerini Bircom’un 4. Levent, Eski Büyükdere Caddesi No.61’de bulunan Deneyim Merkezi’nde deneyerek de satın alabiliyorlar.