Logo

 

Philips, iş segmentinde 21:9 Sinemaskop formatında ultra geniş 73,6 cm (29″) monitörünü sunacak.

 

Ayrıca, şirketler arası (B2B) portföyünde büyüleyici 2560 x 1440 piksel WQHD çözünürlüğe sahip 68.6 cm (27″) PLS modelinin yanı sıra, kullanıcının vücut pozisyonunu algılayarak uyarıcı geribildirimde bulunan ErgoSensor teknolojisine sahip 58.4 cm (23″) IPS modeli de bulunuyor. MMD ayrıca 3D kapasitesine ve Ambiglow teknolojisine sahip, oyunseverlere yönelik 27 inç bir AH-IPS monitörünün yanında, bir de MHL bağlantı noktasına sahip 23″ IPS modeli sunacak. CeBIT’te prömiyerini yapacak Philips monitörleri arasında ayrıca klinik ortamlarda kullanım için ideal olarak tasarlanmış Klinik Görüntüleme Ekranları da bulunuyor. Bütün modeller 5-9 Mart 2013 tarihleri arasında Hanover’de düzenlenecek olan CeBIT Fuarı’nda 15. Salon’daki, F51 standında sergilenecek.

Ultra-net, ultra-verimli, ultra-geniş: 29″ UWHD 21:9 ekran
Bu model, modern çalışma ortamlarındaki standartları yeniden tanımlayacak. En gelişmiş AH-IPS ekran teknolojisi, net görüntüler ve canlı renkler sunuyor. 29″ IPS modeli 298P4QJEB’nin en çarpıcı ve iyi düşünülmüş özelliği ise 21:9 görüntü oranı. Ofis uygulamaları için sıklıkla gereken geniş alanı sağlayan ultra geniş ekran, çeşitli program pencerelerinin yan yana görüntülenmesine izin veriyor. MultiView sayesinde bilgisayarlar ve BluRay oynatıcı konsollar gibi farklı sinyal kaynakları bağlanabiliyor ve eş zamanlı olarak görüntülenebiliyor, böylece hem zamandan önemli ölçüde tasarruf ediliyor, hem de verimlilik artıyor.

Kesinlikle daha verimli: PLS teknolojisine sahip 27″ WQHD ekran
Bıçak gibi keskin görüntüleri bir sonraki düzeye taşımak 272P4QPJKEB modelinin misyonu. Philips, bir başka CrystalClear modeli olan bu 68.6 cm (27”) monitörünü, 2560 x 1440 pikselde çarpıcı netlikte ve canlılıkta görüntüler sunan en yeni PLS paneli ile donattı. MultiView ya da entegre 2.0 megapiksel webcam gibi dahili pek çok özellik, ürünün kullanıcı-dostu olmasını sağlıyor. Örnek olarak ergonomi ve konektivite: 272P4QPJKEB daisy-chain kurulumları için iki DisplayPort bağlantısı ve HDMI ve DVI soketleri sunuyor. Ayrıca tam üç USB (3.0) portu da beklentileri en yüksek kullanıcıları bile heyecanlandıracak. Pivot işlevi sayesinde, ekran manzaradan portre formatına saniyeler içinde döndürülebilir ;bu da uzun metinlerle ve tablolarla çalışırken ya da fotoğraf düzenlemede kullanışlı olur.

Dünyada bir ilk: Ambiglow 3D ekran
Philips, 27″ segmentinden göze çarpan bir gelişmeyi daha tanıtacak: Gioco 3D gamer ekranı. Bu ekran sadece birinci sınıf AH-IPS panelini ve titreşimsiz 3D polarizasyon teknolojisini kullanarak mükemmel görüntü sunmakla kalmıyor – aynı zamanda da arkasındaki duvarda Ambiglow adı verilen, görüntüye uyan bir ışık halesi de yaratıyor. Özellikle film izlemeye ve oyun oynamaya uygun olan Philips Ambiglow, benzeri olmayan, kişiyi içine çeken bir görüntüleme deneyimi sunarken, aynı zamanda göz yorgunluğunu da azaltıyor. Bu sıra dışı oyun modeli, cep telefonunu hızlıca şarj etmeyi sağlayan USB konektörü ya da otomatik 3D işlevi gibi akıllı özelliklerle tamamlanıyor.

 

ErgoSensor: Kullanıcının sağlığını takip eder
İş dünyasını hedef alan 231P4QRYES, kullanıcı dostu ErgoSensor özelliği ile en gelişmiş eIPS ekranını birleştiriyor. Bu teknoloji, izleme mesafesi, çalışma süresi ya da kullanıcının vücut pozisyonu gibi belirli ergonomik parametreleri ölçer ve daha sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamının sağlanması için düzeltici geribildirimde bulunur.

23 inç inovasyon: MHL
237E4QHAD, Android kullanıcılarının uyumlu mobil cihazlarını monitöre bağlayarak akıllı telefon ya da tabletteki içeriği doğrudan büyük ekranda görüntülemelerini sağlayan MHL bağlantısı sunar.

Prömiyer: Klinik Görüntüleme Ekranları
MMD ilk kez, sağlık sektöründeki spesifik uygulamalar için sertifikalı Philips modelleri sunacak. Bu segmentteki monitörlerin yalnızca üst düzey görüntü kalitesine sahip olması değil, aynı zamanda özel hijyen ve ergonomi zorunluluklarını da karşılaması gerekiyor. Philips Klinik Görüntüleme Ekranları böylece benzersiz anti-bakteriyel bir kaplamaya sahip ve temizlenmesi de özellikle kolay. Doğru renk ve gri skala reprodüksiyonu ise  DICOM-uyumlu D-Image ekran teknolojisi ile sağlanıyor. Philips üst düzey renk kontrastı için bir 61 cm (24″) IPS monitörü, ayrıca birinci sınıf AMVA ve PLS ekran teknolojisine sahip iki adet 68.6 cm’lik (27″) model sunuyor. Ayrıca sağlık sektöründe ultra mobil kullanımı sağlayan 54.6 cm (21.5″) USB monitörü de bu serinin bir parçası olacak.

MMD bu Philips monitörlerini Hanover’deki CeBIT standında (Salon 15, stand F51) 5-9 Mart 2013 tarihleri arasında sunacak.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.