Menu

Sony’nin yüksek kaliteli müzik tutkunlarını sevindirecek MDR-ZX750BN kulaklıkları, gürültü engelleme özelliği ile uzun süreli kullanım konfor için tasarlanan ve güçlü ses sağlayan kulaklıklar, aynı zamanda kablosuz dinleme özgürlüğü sunuyor.

 

 

Bluetooth™ ve gürültü engelleme özellikli kulaklıkların öncüsü Sony, rahatsız edilmeden ve kablolara dolanmadan müzik dinlemeyi sevenler için mükemmel bir seçenek olan kablosuz MDR-ZX750BN kulaklıkları görücüye çıkartıyor.

Yüksek kaliteli, güçlü ses sağlayan 40mm dinamik sürücü birimi, orta aralıktaki sesleri ve derin, gürül gürül basları Dijital Ekolayzer ve Vuruş Tepki Kontrol (Beat Response Control) teknolojileri ile daha da güçlendiriliyor.

Bluetooth™ ve kullanıcıların sadece her iki cihazı birbirine dokundurarak kulaklıklarına müzik aktarmasına imkan veren ve Yakın Alan İletişimi (NFC) özelliklerine de sahip olan MDR-ZX750BN’de aynı zamanda, doğru sinyal işleme ile Analog Gürültü Engellemeye kıyasla daha yüksek oranda engelleme sunan Dijital Ses Engelleme bulunuyor.

Ortamdaki sesleri alıp bunları “Gürültü Karşıtı” bir ses dalgası ile engellemek için bir çift mikrofon kullanan kulaklıklar, ofislerdeki ya da uçak motoru ve tren gibi araçlardaki düşük frekanslı gürültüleri engelleyerek, kullanıcılarına sadece istedikleri müziği dinleyerek gevşeme olanağı sağlıyor.

Kablosuz dinleme özgürlüğünün sunan kulaklıklar, sırt çantasında rahat şekilde saklanabilmesi için döndürülebilme özelliğine de sahip. MDR-ZX750BN’nin baskıyı hafifleten kulak yastıkları ise kullanıcılarına, uzun yolculuklarda müziğin daha konforlu bir şekilde eşlik etmesini sağlıyor.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri olan MDR-ZX750BN kulaklıklar Nisan ayından itibaren temin edilebiliyor.

 

 

Teknik Özellik Tablosu

 

Model

MDR-ZX750BN

Tip

Kapalı, Dinamik

Sürücü Birimi

40mm

Frekans tepkisi

8 Hz - 22,000 Hz

Maksimum Giriş 

100 mW

Empedance

NC ON: 23 Ω (1 kHz)

NC OFF: 50 Ω (1 kHz)

Ses Basıncı Hassasiyeti

 

NC ON: 102 dB/mW

NC OFF: 101 dB/mW

Şarj Süresi

Yaklaşık. USB üzerinden 2.5 saat

Kullanım Süresi

Kutu içerisinden çıkan bağlantı kablosu kullanımı sırasında

Maks. 24 saat (NC AÇIK)

 

BLUTOOTH cihazı bağlı olduğu zamanMüzik oynatma süres: Maks. 13 saat (NC AÇIK), Maks. 19 saat (NC KAPALI)

İletişim süresi: Maks. 10 saat (NC AÇIK), Maks. 12 saat (NC KAPALI)

Bekleme süresi: Maks. 26 saat (NC AÇIK), Maks. 150 ssat (NC Kapalı)


Not: Kullanım süreleri kodek ve kullanım durumlarına göre düşebilir

Ağırlık

Yaklaşık. 230g