Menu

Kingston Digital’den Yüksek Dayanıklılığa Sahip Yeni microSD Kartlar

Kingston Technology Company Inc’in Flash bellek iştiraki, bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Digital, Inc. yeni dayanıklı microSD kartlarını duyurdu. Yeni kartlar ev güvenlik kameraları, araç kameraları ve taşınabilir kameralar gibi yoğun veri yazılan cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanıyor. Bu tür kullanım alanları sağlamlık ve performans gerektirdiğinden, Kingston’ın yeni dayanıklı microSD kartları güvenlik ve araç kameralarının kayıt yapabilmesi için gereken uzun vadeli dayanıklılık ve yüksek depolama kapasitesini sunuyor. Dayanıklı microSD kartlar 1080p Full HD çözünürlükte 20.000 saate kadar kesintisiz video kaydı yapabiliyor, böylece evde veya yolda neler olduğunu görmek mümkün oluyor.

Kingston’ın dayanıklı microSD kartları zorlu koşullarda kullanım için testlerden geçirildi. Kartlar çok düşük ve yüksek sıcaklıklara, darbelere, suya ve x ışınlarına dayanabiliyor2. Dayanıklı microSD kartlar, veri kaybı riski olmadan uzun süre önemli anları kaydetmeniz gereken durumlarda güvenebileceğiniz bir çözüm sunuyor.

“Ev güvenlik sistemleri ve araç kameraları tarafından kaydedilen görüntüler inanılmaz değerli olabiliyor. Tüketiciler bellek kartlarının ihtiyaç duydukları önemli görüntüleri zorlu koşullar altında bile sorunsuz bir şekilde saklamasını istiyor.” diyen Kingston Flash Kart İş Birimi Müdürü Anetta Chan, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Araçların ön panelinde ve ev güvenlik sistemlerinde kullanılan kameralar giderek yaygınlaşıyor. Yeni dayanıklı microSD kartımız, uzun gözetim videolarını kaydetme talebini yüksek performans, kesintisiz kullanım ve Kingston güvenilirliğiyle karşılıyor.”

Kingston’ın üst düzey dayanıklılık sunan microSD kartları 32GB, 64GB ve 128GB kapasite seçeneklerine sahip. Daha fazla bilgi için www.kingston.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dayanıklı microSD Kart Özellikleri:

  • Kapasiteler3: 32GB, 64GB, 128GB
  • Performans4: UHS-I U1 Hız Class 10
    • 32 GB ve 64GB – 95 MB/s Okuma ve 30 MB/s Yazma
    • 128 GB – 95 MB/s Okuma ve 45MB/s Yazma
  • Boyutlar: 11mm x 15mm x 1mm
  • Çalışma Sıcaklığı: -25°C ila 85°C

Çalışma Süresi: 32 GB – 5.000 saat, 64 GB – 10.000 saat, 128 GB – 20.000 saat

1 128 GB kapasiteyle yapılan iç testlere göre. Saatler ana cihaz ve kullanıma göre değişebilir.

2 1 m derinlikte suyun altında 30 dakika kalabildiği belirten IEC/EN 60529 IPX7 sertifikasına sahiptir. -25°C ila 85°C sıcaklıklara dayanabilir. MIL-STD-883H, METHOD 2002.5 askeri standart test yöntemine göre. ISO7816-1 kılavuzuna göre X ışınlarına karşı korunur.

3 Burada listelenen Flash depolama cihazlarındaki kapasitelerin bir bölümü biçimlendirme ve diğer işlevler için kullanılmaktadır ve veri depolamada kullanılamaz. Bu nedenle, veri depolama için sunulan kapasite ürünlerde listelenen miktardan daha azdır. Daha fazla bilgi için kingston.com/flashguide adresindeki Kingston Flash Bellek Rehberi’ne göz atın.

4 Hız ana bilgisayar ve cihaz yapılandırmasına göre değişebilir.