Menu

Homend, yeni tost makinesi Toastbuster 1301’i müşterilerinin beğenisine sundu. Homend Toastbuster 1301 ile sadece tost değil ızgara yapmak da mümkün.

Kullanıcısına mutfakta yer kazandıran tasarımıyla dikkat çeken Toastbuster 1301, lezzetli tost ve sandviçlerin yanısıra 180 derece açılabilen kapakları sayesinde ızgara yapma özelliğine da sahip. Sıcaklığı dışarı bırakmayan döküm pişirme plakaları ile Homend tost makinesi, yiyeceklerin eşit seviyede pişirilmesini sağlıyor. Yapışmaya karşı özel bir madde ile kaplı bu plakalar sayesinde, sıcaktan eriyen yiyecekler makinenin yüzeyine yapışmıyor. Ayrıca, Toastbuster özel tasarımlı plakaları ile yiyeceklerin yağının içeride tutulmasını engelliyor ve dışarı çıkmasını sağlıyor. Toastbuster 1301’in çıkarılabilen döküm plakaları bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor.

Homend  Toastbuster 1301, Avrupa normlarına uygun olarak üretilmiş, A12 güvenlik sertifikalı Cooltouch özelliğine sahip ısıyı iletmeyen tutma kolu ile Homend tost makinesi diğer cihazlara kıyasla sıcaklığı hissettirmiyor. Izgara aralıklarının kolayca temizlenmesini sağlayan spatula, Homend’in hediyesi olarak ürün ile birlikte veriliyor.

Homend Toastbuster 1301 fiyatı: 157 TL