Menu

Nissan, Yeni Micra’daki avantajlı ödeme imkanlarıyla Mayıs ayında eşsiz avantajlar sunuyor. Mayıs ayı kampanyası ile benzersiz fırsatlar sunan Nissan, yoğun ilgi gören “Şehrin Anahtarı” Yeni Micra modelini 15 bin TL için 15 ay boyunca yüzde 0 faiz olanağıyla tüketicilerle buluşturuyor. Nissan, kampanya kapsamında ayrıca düz viteslerde bin 733 TL’ye varan takas desteği de sunuyor.

 
 

Yeni Micra’da ön, yan ve perde hava yastıkları ile ESP sistemi standart sunulan özellikler arasında bulunuyor. Cruise Control, hız limit sistemi, park alanı mesafe ölçer, akıllı anahtar, Start-Stop düğmesi gibi özelliklerin de donanım seviyelerine bağlı olarak sunulduğu Yeni Micra’nın şehir dışındaki 4,3lt’lik yakıt tüketim değeri ise dikkatleri çekiyor. Ayrıca sınıfının en kısa dönüş yarıçapına (4,5m) sahip olan Yeni Micra’da,  Bluetooth da standart olarak sunuluyor.

“Şehrin Anahtarı” Yeni Nissan Micra’ya 28,708 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatlarla ve Mayıs ayı kampanya fırsatı ile sahip olmak isteyenlerin Nissan bayilerine uğramaları yeterli olacak.