Menu

Yeni Panasonic Lumix S3 ve Lumix S1 ile fotoğraf çekmek şimdi çocuklar için çok daha kolay. Akıllı, şık ve sade tasarımlı Panasonic Lumix S3 ve Lumix S1, bu 23 Nisan’da çocukları fotoğraf keyfiyle tanıştırıyor.

Panasonic Lumix S3 ve Panasonic Lumix S1 siyah, beyaz, pembe, gümüş ve mor renk seçenekleriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ideal bir hediye. Her iki ürün de çocukların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış.

Panasonic Lumix S3 ve Lumix S1 fotoğraf çekmek için akla ilk gelecek özelliklerle birlikte usta makineleri aratmayan yeniliklere de sahip. Makineler tek dokunuşla Akıllı Otomatik moda geçip o anki şartlara en uygun ayarları devreye alabiliyor. Ayrıca her iki makine de MEGA O.I.S özelliği sayesinde el titremesinden kaynaklanan görüntü bulanıklığını engelliyor. Böylece tüm çocuklar oyunlarının en keyifli anında bu kompakt ve hafif cihazları ellerine alıp etraflarında olup bitenleri diledikleri gibi kaydedebiliyorlar.

4x optik zum özelliği sayesinde çocukların yaklaşmadan yakınlaşmasını sağlayan her iki fotoğraf makinesi de HD video kaydı yapabiliyor. Panasonic Lumix S3 ve S1 ile çekilen bu görüntüler cihazların yanında gelen yazılım sayesinde Facebook ve YouTube’a kolaylıkla aktarılabiliyor. Akıllı bir LCD ekrana sahip Lumix S3 ve S1’in yüksek performanslı pili ve 20MB boyutunda dahili hafızası uzun seyahatlerde çok sayıda fotoğraf çekilebilmesine olanak tanıyor.

Ürünlerin tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise şöyle:
Panasonic Lumix S3  -  399 TL
Panasonic Lumix S1 -  329 TL