Menu

Şirketler Doküman Yönetimi Yatırımına Hazırlanıyor.

 Gelişen dünyayla birlikte teknoloji, iş yaşamının değişmez bir parçası oldu. Standartlar artıkça, firmalar kaliteli işler ortaya çıkarmak için birbirlerine benzer hizmetler sunmak zorunda kalıyorlar. Eskiden bir firmayı ayakta tutan, doğru çalışanları seçmek iken, şimdi teknoloji firmaların bel kemiği haline geldi.

Doğru çalışan kadar, yatırım yapacağınız teknolojiyi de iyi seçmeniz lazım. Yanlış yatırım şirketinizi uzun vadede zarara sokabilir.

İnterpromedya 'nın düzenlediği Dikey Sektör ve Teknoloji Etkinlikleri doğrultusunda iş dünyası, doğru teknolojilerle tanışıyor.

Kurumsal Bilgi Yönetimi etkinliğiyle firmalar, kendilerini başarıya taşıyacak doğru yatırımlarla tanışacak. İşin uzmanları, firmalara bilgi verirken, şirketler de doğru bağlantılar oluşturarak altyapılarını ve güçlerini sağlamlaştıracak.

Artık bir şirketin ayakta kalması için standart hale gelen, depolama, bulut bilişim, mobil dünyanın iş hayatında sunduğu kolaylıklar gibi önemli konuların işleneceği toplantı geleneksel hale geldi. Sosyal medyanın kurumlar için kullanımı, uygun depolama hizmetinin seçilmesi en önemlisi ise kıt kaynaklarıyla başarılar yaratan KOBİ'lerin, yatırımlarını yanlış seçeneklere harcamaması için Kurumsal Bilgi Yönetimi etkinliğinde yönlendirilecek.

 

8 Nisan tarihinde gerçekleşen etkinlikte İnterpromedya Genel Müdürü Murat Göçe yapmış olduğu açılış konuşmasında ;” İnterpromedya araştırma hizmetleri departmanı İ-Research’ün Ocak 2014’te tamamlanan finans, enerji ve üretim sektörüne yönelik araştırmalarından birtakım veriler paylaşmak isterim. Araştırma sonuçlarına göre; finans ve enerji sektöründe her 4 işletmeden 1 tanesi, üretim sektöründe ise 500 çalışan ve üzeri büyük ölçekli her 5 kurumdan 1 tanesi doküman yönetimi yatırımı yapmayı planlıyor.

Finans sektöründe bu oran % 24, enerji sektöründe % 25 ve üretim sektöründe % 21…”bilgilerini katılımcılar ile paylaştı.