Menu

Yeni Sony BRAVIA™ S9005, muhteşem 4K görüntü ve heyecan verici surround ses ile bambaşka bir televizyon izleme deneyimi sunuyor.

 

Dünyada artık iki tür televizyon var: Sıradan televizyonlar ve eğlencenizin daima harika bir şekilde olmasını garanti eden muhteşem Sony BRAVIA™ S9005 4K Ultra HD televizyon.

S9005, Full HD’ye kıyasla dört kat daha fazla detay sunan ve nefes kesici şekilde izleyenleri saran, doğal 4K görünüm için, 65 ve 75 inç boyutunda, ince, zarif bir kıvrıma sahip bir ekran sunuyor. Ekranın hassas şekilde hesaplanan kavisi, doğal bir derinlik ve gerçekçilik sağlayarak izleyenleri aksiyonun tam merkezine çekiyor ve gerçek yaşamı aratmayan izleme deneyimini odadaki herkes için mümkün hale getiriyor. Kavisli ekranın harika şekli, duvarlarla da hoş bir uyum yaratıyor.

Gelişmiş Sony görüntü teknolojileri, filmlere, dizilere veya spor karşılaşmalarına, nefes kesici netlik, parlaklık ve renk ile hayat veriyor.

Yüksek görüntü kalitesi ve kavisli mükemmellik

Sony’nin normal televizyon yayınları ve Blu-ray filmlerin çözünürlüğünü Full HD’nin dört katı detaya yükselten 4K X-Reality™ PRO teknolojisi ile detaylarla dolu yepyeni bir dünya keşfedeceksiniz. Aynı zamanda, X-tended Dynamic Range™ ışıltılı parlak alanlar ve derin siyahlar için parlaklık ve kontrastı akıllıca güçlendirirken TRILUMINOS™ Ekran ise zengin ve gösterişli kırmızı, yeşil ve maviler ile her sahnede verilmek istenen duyguları ortaya koyuyor. S9005, eleştirmenlerin övgüsünü kazanan Sony X9 4K TV ile aynı görüntü kalitesini sunuyor.

Surround çok kanallı ses

Sony yeni geliştirdiği ve ilk kez Sony BRAVIA™ S9005 ile sunduğu 4.2 kanallı Çok Açılı Canlı Hoparlör sistemi, sol ve sağ ön ve surround kanalları, odaya dikkatlice kontrol edilen açılarda, doğru şekilde yönlendiren ayrı sürücü birimleri kullanıyor. ClearAudio+ özelliği, daha fazla netlik ve berraklık için orijinal çok kanallı seslerin her birinin tüm detaylarını koruyor. 360 derece surround ses ile sarmalanıyor; arkanıza yaslanıp yüksek kaliteli sesin tadını çıkarıyorsunuz.

Sony’nin yeni BRAVIA™ S9005 4K Ultra HD TV’si, Kasım ayından itibaren piyasaya sunulacak.

Teknik özellikler

Ekran Boyutu

65” (KD-65S9005B)

Çözünürlük

4K (3840x2160)

Görüntü Motoru

4K X-Reality™ PRO

Renk

TRILUMINOS™ Ekran

Parlaklık & Kontrast

X-tended Dynamic Range™

Hareketli Görüntü Geliştirici

Motionflow XR800Hz

Hoparlör Sistemi

4.2ch Ayrı İşleme Özellikli Çok Açılı Canlı Hoparlör

One-Flick Entertainment

Hızlı TV Açılışı & Oynatma; Kullanıcı Ara Yüzü ile Doğrudan Erişim; One-Flick Uzaktan Kumanda ile Sezgisel Uzaktan Kumanda

Kullanıcı Deneyimi

Sosyal Görüntüleme; Canlı Futbol Modu; Tek Dokuşta görüntü yansıtma; Fotoğraf paylaşma

3D

Aktif (iki adet gözlük ürün ile birlikte verilir)

Skype Kamera ve mikrofon

Dahili

One-Flick Uzaktan Kumanda

Birlikte verilir