Logo

 Güçlü micro ATX oyun performansı, Intel Z77® yonga seti, özel mPCle Combo™  kart ve SupremeFX III™ ses bir arada!

 

 

ASUS ROG (Republic of Gamers) beşinci nesil Maximus V Serisi anakartlarını Maximus V GENE ile 8 Nisan 2012 tarihinde duyurdu.  Bu mikro ATX güç deposu, Intel’in ikinci ve üçüncü nesil LGA1155 işlemcilerinin yanı sıra tek veya çoklu-GPU için PCI-Express Gen-3’ü destekleyen Intel’in son teknolojisi Z77 yonga seti kullanılarak tasarlandı. ROG takımı, kırmızı ve siyah tasarımlı Maximus V Gene’i, Extreme Engine DIGI+ II™, SupremeFX III™ oyuncu ses kartı, ROG GameFirst’e sahip Intel Ethernet ve yeni eklenen mPCle Combo™ kart gibi üstün özelliklerle donatarak oyuncular için odak noktası haline getirdi.

Bilgisayarınızın gücüne ROG’a özel mPCle Combo™ kart ile güç katın!

ROG ekibinin en son yeniliği olan mPCle Combo™ kart, mSATA ile mPCle’nin iki özelliğini tek ve genişletilebilir bir eklenti kartında birleştirirken çoklu-GPU grafikleri için PCI-Express çıkışlarını tam anlamıyla kullanmaya devam etmenizi sağlıyor. Intel Smart Response teknolojisiyle kullanım ya da tüm işletim sistemini kurmak için eklenebilecek bir mSATA SSD ile standart SATA girişleri diğer kullanımlar için uygun hale geliyor. Standart bir mPCle soketle birleştirildiğinde ise WiFi, Bluetooth, 3G/4G, GPS ve diğer bağlantı noktaları gibi özgün yükseltmeleri de mümkün kılıyor.

En iyi tasarıma sahip olan kaliteli donanımdan daha iyi overclock sonuçları elde edin!

ROG esasına uygun olarak tasarlanmış olan Maximus V GENE, Overclock için yapılandırılmış bir anakart. 8+4+2 faz (CPU, iGPU, DRAM) ve çift DIGI+ konrolcü ile hassas dijital güç kontrolü içeren geliştirilmiş Extreme Engine DIGI+ II™ teknolojisini yeni önceden ayarlanmış bellek devre profilleri gibi ROG UEFI BIOS özellikleriyle birleştiren Maximus V GENE, meraklıları için sıra dışı bir overclock deneyimi sağlıyor.

En uç soğutma senaryoları için özellikle seçilen metalik siyah 10k kapasitörler 5 kat daha uzun ömürle birlikte 105° derecede 10 bin saat ve yüzde 20 daha iyi düşük ısı dayanıklılığı sunuyor. Daha yüksek frekanslar elde etmek için DRAM devre yolu yerleşimi de bir önceki Maximus IV nesli üzerinden daha da geliştirilmiş bulunuyor.

Üstün kaliteli oyun sesleri için sinyal gürültü oranını 110dB seviyesine taşıyan SupremeFX III

Oyun severlere olabilecek en iyi entegre sesi sunmak için tasarlanan SupremeFX III™, kırmızı çizgisi ile GENE’in gövdesinden ayrılan tamamen bağımsız bir ses PCB’si olma özelliğine sahip. Supreme FX’in koruma teknolojisi, yonga setini alüminyum panel altına saklayarak ses işleme sürecini elektromanyetik çakışmadan yalıtıyor ve ses kalitesini azami düzeye çıkarıyor. En yüksek sesler için bile enerji sağlaması açısından 1500uF tampon kapasitör ile desteklenen SupremeFX III™, 110dB sinyal gürültü oranına kadar kayıpsız ses sağlayabiliyor.

Tüm bunlara ek olarak X-Fi Xtreme Fidelity, EAX Advanced HD5.0, Creative Alchemy ve THX TruStudio PRO, sunulan ses teknolojileri serisini tamamlıyor.

Intel Ethernet, ROG GameFirst ve LucidLogix Virtu MVP

Intel Ethernet ve ROG GameFirst yazılımı ağ trafiğinin önceliğini kontrol altına alarak CPU kullanımında yüzde 35’e varan tasarruf sağlarken LucidLogix Virtu MVP desteği ile sunulan yeni hibrit grafik modu GPU performansını yüzde 60’a kadar artırıyor.

Daha detaylı bilgi için lütfen http://rog.asus.com‘u ziyaret edin

CPU

Üçüncü ve ikinci nesil Intel® Core™ İşlemciler için Intel® Soket 1155

Yonga Seti

Intel® Z77

 

Bellek

Çift Kanal; 4 x DIMM, maks. 32GB, DDR3 2800(O.C.)/2666(O.C.)/2600(O.C.)/2400(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/1866(O.C.)/

1600/1333/1066 MHz

 

PCIe

2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 veya çift x8, kırmızı)

1 x PCIe 2.0 x4 (siyah)

mPCIe ComboTM üzerinde 1 x mini-PCIe 2.0 x1

Çoklu-GPU

2’li NVIDIA® SLI™ destekli/ AMD CrossFireX™ Teknolojisi / LucidLogix® Virtu™ MVP Teknolojisi

Ekran çıkışları

HDMI/DisplayPort arabirimleri

LAN

Gigabit Intel® Ethernet LAN

USB

6 x USB 3.0; 8 x 2.0 girişleri

 

Depolama

4 x SATA 6Gb/s girişleri

2 x SATA 3Gb/s girişleri

1 x eSATA 3Gb/s girişleri

mPCIe ComboTM üzerinde 1 x mini-SATA 3Gb/s girişleri

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.