Logo

Oyunun geliştiricisi The Coalition, AMD ile yakın çalışarak oyunculara Gears 5 için mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya odaklandı.

Gears 5, DirectX 12 ve Radeon grafik kartları için özel olarak optimize edildi. Özellikle de AMD’nin yeni RDNA oyun mimarisini barınıdıran grafik kartlarıyla, nefes kesici görsellik, muhteşem performans ve heyecan verici yeni Radeon yeteneklerini sunuyor:

Radeon grafik kartlarıyla beraber Gears 5 oyuncuları, en popüler adaptif senkronizasyon görüntü teknolojisi olan Radeon FreeSync’in de avantajlarından yararlanabiliyorlar. Radeon FreeSync destekli, 750’nin üzerinde monitör modeliyle birlikte akıcı, yırtılma ve takılma olmaksızın oyun oynanabiliyor.

Buna ek olarak kısıtlı bir süre için seçili AMD Ryzen işlemciler ve Radeon grafik kartları satın alanlar, ücretsiz 3 aylık PC için Xbox Game Pass üyeliğine de sahip olabiliyorlar. Böylece içerisinde Gears 5’in de bulunduğu 100’den fazla yüksek kaliteli PC oyununu ücretsiz şekilde 3 ay boyunca oynayabiliyorlar. Aşağıdaki bağlantılardan kampanya ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz:

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-xbox-gamepass-kampanyasi/

https://www.itopya.com/amd-xbox-game-pass-kampanyasi/

Gears 5 için sistem gereksinimleri:

PC Donanım Özellikleri (Windows 10 - Mayıs 2019 Güncellemesi için)

Minimum Özellikler

Önerilen Özellikler

İdeal Özellikler

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.