Menu

Makale Dizini

Kingston'un SDCA3/64GB parça numaralı 64GB'lık UHS-I U3 Sınıf microSDXC Kartını inceliyoruz.

Kingston microSDHC/SDXC UHS-I U3 (Ultra High-Speed Bus, Speed Class 3) Flash kartı, kullanıcıların Full HD (1080p), Ultra HD (2160p), 3D ve 4K2K videoları kaydetmesine izin veren etkileyici hızlara sahip bir kart. Akıllı telefonlar, tabletler, taşınabilir video kameralar ve mini güvenlik kameraları gibi yüksek performanslı ürünler için idealdir. 90MB/s okuma ve 80MB/s yazma hızları ile titremeler önlenerek daha kaliteli videolar sunarken fotoğrafçıların sürekli çekim modunda çekim yapmalarına da olanak tanır.

Küçük boyutuyla günümüzde piyasadaki birçok tablet, akıllı telefon ve aksiyon fotoğraf makineleri için standart genişletilebilir veri depolama seçeneğidir. Kart, ürünle birlikte verilen adaptörle birlikte tam boyutlu SDHC/SDXC kart olarak da kullanılabilmektedir.
Bu çok yönlü kart su geçirmezdir, darbelere ve titreşime, X-Işınlarına karşı ve sıcaklığa karşı dayanıklıdır. microSDHC/SDXC UHS-I U3 Flash kart, ömür boyu garantilidir ve efsanevi Kingston® güvenilirliğiyle desteklenmektedir.Hızlı hareketli fotoğraflar ve 4K video kaydı için etkileyici U3 hızlar
Binlerce fotoğraf ve saatlerce videolar kaydetmek için 64GB'a varan kapasite
özellikle olağanüstü koşullarda kullanım için ideal dayanıklık bellek kartı

Kingston SDCA3/64GB UHS-I U3 Teknik Özellikleri;

Kapasite : 64GB
Performans : 90MB/s okuma ve 80MB/s yazma, UHS-I Speed Class 3 (U3)
Boyutlar : 11mm x 15mm x 1mm
SD Adaptör Boyutları :  24mm x 32mm x 2,1mm (İçeriğe dahildir)
Çalışma Sıcaklığı : -25°C ile 85°C arası
Saklama Sıcaklığı : -40°C ile 85°C arası
Çalışma Voltajı : 3,3V

Garanti Süresi : Ömür boyu garanti, ücretsiz teknik destek