Menu

Makale Dizini

Panasonic DJS-200E-Y kulaklık incelememizde. Ürün ilk bakıştaki fosforlu yeşil rengi ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 
 

Panasonic kulaklıklar ister evde kullanım, ister kişisel veya taşınabilir müzik çalrınızda olsun, tüm kullanım alanları için ideal bir çözüm oluşturmak için üretilmiş olan Panasonic DSJ-200E kulaklıklar, maksimum konfor ve mobilite dünyamızda taşınabilirlik için özel dizayn edilmiş. Rahatlıkla laptop çantamızda taşıyabileceğimiz kulaklığın özellikleri ise şöyle;
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* Kablolu
* Kafa üstü kulaklık
* Kapalı Hopörlörler
* 1000 mW Maksimum güç girişi
* Neodyimyum Mıknatıs
* 24 ohm direnç
* 12 Hz - 25000 Hz Kulaklık Frekansı
* 105 dB/mW (Power On) duyarlılık
 
 
 
 
Panasonic DSJ-200E-Y kulaklık jakı altın kaplama ve kablo uzunluğu 1.2 metre.  Ağırlığı ise sadece 96gram. DJ Stilindeki kulaklık resimde anlaşıldığı üzere katlanabiliyor. O nedenle kullanımı ve taşıma esnasında sıkıntı yaşamıyorsunuz.
 
 
Panasonic DSJ-200E-Y kulaklık şeffaf plastik ambalaj içersinde satışa sunuluyor.
 
 

 
 
 
 
 
Panasonic DSJ-200E-Y kulaklık görünümü, şık ve zarif farklı tasarımı, hafif ve zarif yapısı, katlanabilir oluşu ile daha çok bayanların tarzına göre. Yapısal olarak mükemmel diyebileceğim kulaklığın ses kalitesi ise görünümü kadar iyi değil ne yazık ki. Canlı ve net sesler pek duyamıyoruz. Zaten o kalite kulaklıklar da çok pahalı.
 
 
 
 
 
Panasonic DSJ-200E-Y kulaklık şık görünümü, katlanabilirliği ile kullanım kolaylığı sunması ve zarif yapısı ile TurkChip Silver Award ödülünü hak eden başarılı bir ürün. Keşke ses kalitesi daha iyi olsaydı.