Menu

Makale Dizini

Asus ses kartı dünyasına XONAR DS ile sıkı bir giriş yapıyor. XONAR DS, uygun fiyatı ile mükemmel ses kalitesi sunmayı hedefliyor.

 
 

 
Dijital görüntünün ön planda tutulduğu teknoloji dünyasında görüntüyü tamamlayan diğer bir önemli unsur olan dijital ses, hak ettiği değeri bilgisayar ortamlarında ne yazık ki pek göremiyor. Bunun sebebi ise bilgisayarlarımızda sesi almamızı sağlayan ses kartlarının tüm anakartlarda entegre olarak bulunması.

ASUS, Bilgisayar dünyasının en önemli büyük oyuncularından biri olarak PC için ürettiği anakart ve ekran kartı ürünlerinin yanısıra ses kartı segmentinde de büyük oynuyor. Firma Xonar başlıklı ürün gurubu tüm dünya genelinde oldukça ilgi topladı.

Bir çok kullanıcı için anakart üzerinde bulunan ses kartları yeterli gelirken, kulağına güvenen ve profesyonel olarak nitelendirilen kullanıcılar için pek kafi gelmiyor. Ses kalitesi kavramını mükemmel ve detaylı sesi sunabilecek güçlü bir ses kartına ihtiyacı olanlar kişiler ses kartı ihtiyacç duyuyor. Asus Xonar DS teknik özellikleri ;

Otomatik ön panel tanımlı
 
 
Ses İşlemcisi  : ASUS AV66 Yüksek performanslı ses işlemcisi (Max. 192KHz/24bit)
 
 
Analog Çıkış Jackı : 4 x 3.5mm RCA jack
 
 
Analog Giriş Jackı :
* 1 x 3.5mm RCA jack
* 1 x S/PDIF Header
* 1 x Front-Panel Header.
 
 
 
 
DTS® Teknolojisi : DTS Interactive Encoder/DTS Neo:PC teknolojileri
Smart Volume Normalizer™
Xear 3D™ Virtual Speaker Shifter
Karaoke Özellikleri
FlexBass™
10 -band Equalizer
27 adet Ses Effektleri
VocalFX™
 
S/PDIF optik adaptör x 1
Alçak profil kart