Logo

Kingston markasının USB 3.0 ve microUSB girişli DataTraveler microDuo 3.0 flash belleğini inceliyoruz.

 

Günümüzde hemen herkesin bir akıllı telefonu ve bir bilgisayarı var.  O nedenle de her iki teknoloji ürününde kullanabileceğimiz bir flaş belleğe ve hıza ihtiyaç olduğu bir gerçek. İşte tam bu noktada Kingston DataTraveler microDuo 3.0 64GB flash belleği bizlere çok iyi bir çözüm sunuyor. 64GB gibi yüksek kapasitesinin yanında USB 3.0 gibi hızlı bilgi aktarma arabirimi kullanması ve akıllı telefon, tabletlerde de kullabilmemiz için microUSB soketinin bulunması Kingston DataTraveler microDuo 3.0 64GB flash belleği alınması zorunlu kılan mükkemmel bir ürün konumuna sokuyor. 

Kingston DataTraveler microDuo 3.0 64GB flash bellek kısaca genel özellikleri ;

Kingston DataTraveler microDuo 3.0 64GB flash bellek microUSB arayüzlü cihazlar (cep telefonu, tablet) ve PC’ler arasında kablo bağlantısına ihtiyaç kalmadan veri aktarımı sağladığı gibi bizleri OTG kablo taşıma külfetinden kurtarıyor.

Kingston DataTraveler microDuo 3.0 64GB flash bellek teknik özellikleri ;


 

Kingston DataTraveler microDuo 3.0 64GB flash belleğin göz attığımızda USB 3.0 teknolojili USB jack’ı, her daim açıkta olduğunu görüyoruz. MicroUSB soketi ise piyano siyah renkte bir plastik kapak altında bulunuyor.

Ayrıca Kingston; DataTraveler microDuo 3.0′ı anahtarlıklarına ya da çantalarına asmak isteyenler için cihazın arka yüzüne de bir halka yerleştirmeyi unutmamış.

Kullanımını kolay ve rahat bulduğumuz çok fonksiyonlu Kingston DataTraveler microDuo 3.0 64GB flash bellek, veri aktarım hızında da oldukça iddialı. HD Tune Pro testinde,  15 MB/s yazma ve  101 MB/s maksimum okuma hızı elde ettiğiini görüyoruz ki bu sonuç oldukça iyi. Firmanın belirtiği 70 MB/s hızını bile geçtik.

 

Kingston’ın ufak ama kapasitesi büyük, işlevli flaş belleği DataTraveler microDuo 3.0, şık görünümü, kalitesi, veri aktarım hızıyla sunduğu yüksek performansıyla,  microUSB’li  akıllı cihazlarımız ile doğrudan bağlantı kurabilmesi ile Turkchip Golden Award ödülünü hak eden başarılı bir depolama çözümü.

 
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.