Menu

Makale Dizini

Masaüstünde en son bilgisayar donanım ürünlerini şık bir mini kasa içinde, sessizlik içinde kullanmak isterseniz, Shuttle SX58H7 Pro tam size göre.

Shuttle SX58H7 Pro, mini şık aluminyum kasa ve içersinde yerleşik olarak bulunan Intel’in en son teknolojilerinden X58 Chipsetli anakart ve sistemin tüm güç ihtiyacı karşılamak için 500W 80 plus Bronze özelliğindeki güç kaynağı yer almakta. Ekran kartı, ram ve hdd gibi diğer donanımları bütçenize ve dilediğinizce Shuttle SX58H7 Pro donanımlarını şekillendirebilirsiniz.

Shuttle ürünlerinin Türkiye temsilciliğini/distribatörlüğünü Hugin firması yapmakta.Shuttle ürünleri konusunda her türlü bilgi ve yardım Hugin firması yardımcı olacaktır.

Shuttle firmasına X58 chipset'li anakart ile birlikte intel 1366 soket Intel Core™i7 işlemciler ve  16gb a kadar triple kanal DDR3 ram kullanılabiliyor. Ayrıca anakart üzerinde bulunan 2 adet PCI Express™ Gen 2.0 yuvası sayesinde ATI Cross FireX & NVIDIA SLI çift GPU'lu sistem uygulayabilirsiniz. (İnce yapıda kasa arkasında tek slot yer kaplayan iki adet ATI veya NVIDIA ekran kartı)

En yeni bilgi transfer teknolojileri olan USB 3.0 ve SATA 6G teknolojilerini sunan Shuttle SX58H7 Pro eksiksiz bir masaüstü bilgisayar.

{youtube width="640" height="390"}Shuttle XPC SX58H7 Pro Mini PC{/youtube}