Logo

A4 Firması makul fiyatlı pc çevre birimleri üreten, pc dükkanlarının ve son kullanıcılarının bir çoğunun sevdiği bir firma. Son zamanlarda gamer serisi klavye ve mause ürünlerinde kalite çıtasını iyice yükselten firma oyuncuların kalbini fethetmeye devam ediyor.

Herkes tarafından bilinen bazı markaların oyuncular için ürettiği bir mause' a ödenen bedelle, neredeyse aynı kalitede A4 Tech marka mause'dan 4-5 tane alabilirsiniz. Bu durum A4 Tech ürünlerinin çok tutulmasına ve Türkiye, Dünya piyasasında sağlam bir yer edinmesine yol açıyor.  

A4 Tech XL-760H mause firmanın piyasaya sürdüğü en yeni ve kaliteli ürünlerden biri. Diğer ürünlerinden ayıran en önemli özellikleri Anti-Vibrate özelliği ve 64kb belleği.

Ürün diğer teknik detayları ;    

    * Kablolu Lazer Mouse
    * Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi
    * USB Fullspeed ile 8 kat daha hızlı
    * 3600dpi çözünürlük
    * Oscar Mouse Editor yazılımı
    * 64K dahili bellek
    * Tuş tepki süresi ayarlanabilir - 3msn’e kadar
    * 2X butonu ile Windows ve ofis uygulamalarında çift tıklama fonksiyonu
    * 4D Wheel – 4 Yönlü Scroll Kaydırma Teknolojisi
    * Yazılıma ihtiyaç duymadan 6.buton ile 400, 800, 1200, 1600, 2000, 3600dpi ayarlarına geçebilme
    * 7080 Frame/sn
    * 6.4 MegaPixel/sn görüntü işleme
    * 1msn SPI süresi
    * 20g maksimum hızlandırma
    * 45 inch/sn maksimum hız (yüzeye bağlı olarak)
    * 7 Buton ve Tek Scroll
    * Programlanabilir 4. ve 5. Butona kısayol tanımlayabilme
    * USB bağlantı

Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi
Oyunlarda mouse çok hızlı hareket ettirildiğinden, mouse imlecinizde titreşimler oluşur. Yeni Anti-Titreşim Teknolojisi, yukarı kaldırılmalar sırasında mouse kursörünü sabitleyerek titremesini engeller. Anti-Vibrate, nişancılığınızı büyük oranda arttırmanızı sağlar.

Oscar İle Oyuna Hükmet
Alışılmış bir Mouse kendi ayarları ile kendi özelliklerini kısıtlar, programlanabilir olanları bile sınırlı uygulamaları desteklemektedir. Şimdi  A4 Tech  X7 Oscar Editor, yazılımı ile istediğiniz script’leri programlayıp mouse’nizi kolayca upgrade edip bunu başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Kullanıcılar evde yazacakları kolay komutlar (“Loop”, “If”, “Equal to”, “Interval Repeat”, “Jump”…vb) veya komut kombinasyonları ile kendi mouse’lerini kolayca programlayabilirler.

 

4D Wheel – 4 Yönlü Scroll
Gelişmiş 4 yönlü scroll teknolojisi ile zaman tasarrufu ve verimlilik artışı sağlayın.

64K Dahili Bellek
Favori tanımlanmış fonksiyonlarınızı (macrolar, raporlamalar,dpi ayarları vb.) dahili belleğinde saklar. Böylece başka bir bilgisayarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

USB FullSpeed Bağlantısı

XL-760H Kablolu Lazer Mouse, Fullspeed USB (1000Hz raporlama hızı) ile sıradan Low Speed USB (125Hz raporlama hızı) mouse’lara göre 8 kat hızlı iletişim kurarak imleci daha düzgün ve rahat kontrol etmenize olanak tanır.

6 Kademeli Hız Ayarı 3600dpi Optik Çözünürlük

6 kademeli LED göstergeli DPI ayarı ile 400-3600dpi arasında size uygun olan hassasiyeti seçebilirsiniz. Mouse ile işlem yaparken bile işlemi duraklatmadan hassasiyet ayarını değiştirebilirsiniz.

Hızlandırılabilir Tuş Tepki Süresi
XL-760H ile oyun sırasında rakiplerinize karşı daha hızlı tepki gösterebilirsiniz. Mouse’un tuş tepki süresi, 3msn’e kadar düşürülebilmektedir. (Geleneksel mouse’ların tepki verme süresi yaklaşık 16msn’dir.


Kutu İçeriği ;
Anti-Vibrate Optik Lazer Gaming Mouse
Extra 5 Set Mouse Feet
CD (Kullanım Kitapçığı , Oscar Mouse Editor Yazılımı )

Kutu içeriği oldukça zengin diyebilirim. Özellikle 5 takım yedek mause ayağı kullanıcı yararına düşünülmüş iyi bir özellik. Ayrıca Oscar yazılımıda bir o kadar kullanışlı ve basit kullanımı var.


A4Tech XL-760H farenin üst kısmında 5 adet tuş bulunmakta. Klasik sol/sağ tuşlarının yanısıra, scroll tuşu ve bu tuşun hemen arkasında farenin dpi hız ayarlarını yapabildiğimiz led'li tuş bulunmakta. Scroll tuşunun hemen önünde ise oyunlarda aynı anda 2-3 birden mermi gönderebildiğimiz tuş bulunmakta.

Farenin yan tarafında ise 2 adet programlanabilir tuş bulunmakta.

Farenin hemen altında 5 adet ayak bulunmakta. Farenin hemen sol tarafında (çevirdiğinizde sağ altında) gördüğünüz minik ayak ise anti titreşim engelleyen bir tuş ve ne kadar küçük de olsa kendi plastik glade bulunmakta. Söylemek zorundayım ayaklar alışılmışın dışında boyut olarak oldukça küçükler ve çok çabuk kullanmadan/sürtünmeden dolayı çok çabuk eriyebilirler. Bu nedenle A4 Tech kutu içeriğine 5 takım glade koymuş.


A4 Tech XL-760H fare maddi olarak kısıtlı imkanları olan oyuncular için ideal bir çözüm oluşturuyor. Pahalı modellerden tek eksiği ağırlık eklenemiyor olması. Farenin sevdiğim yönü dpi hız ayarını kolaylıkla yapabiliyor ve ışıklı led tuşu sayesinde görsel olarak hangi hızda olduğunu kolayca anlayabilmem. Ayrıca scroll tuşunun hemen önündeki tuş sayesinde tek tıklama ile aynı anda 2-3 mermi gönderilme özelliği silah oyunlarında oldukça etkili ve rakiblerime göre daha üstün olmamı sağlıyor.

Farenin USB 2.0 full speed özelliği ve usb bağlantı ucunun altın kaplama olması artıları. Şık görünüm ve uygun fiyatınıda göz önüne aldığımda A4Tech XL-760H fare TurkChip Golden Award ödülünü hak eden çok başarılı bir ürün diyebilirim.   

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.