Logo

Kingston'ın Canvas React™ modeli altında 512GB gibi dev kapasiteli microSD kartını inceliyoruz.

Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart sizin kadar hızlı olacak şekilde ve aksiyonun durmadığı anlarda 4K video ya da etkileyici seri çekim fotoğraflar için tasarlandı. İster en yeni DSLR, aynasız fotoğraf makinesi isterse gelişmiş bir Android™ telefon kullanıyor olun, istediğiniz uzunlukta çekim yapmak için size maksimum depolama alanı sağlıyor. Kingston Canvas React kartlarının dayanıklılığı test edildiğinde fotoğraflarınızın, videolarınızın ve verilerinizin en zorlu ya da kararsız koşullarda bile güvende kalacağından emin olarak istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Kingston Canvas React™ 512GB microSD Kart Teknik Özellikleri;

  • Seri çekim fotoğraflar ve 4K video çekimi için ideal
  • 100MB/s okuma ve 80MB/s yazmaya varan yüksek Class 10 UHS-I Video Speed Class (V30)
  • 512GB varan kapasite Kapasite: 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
  • FAT32 (SDHC 32GB), exFAT (SDXC 64GB-512GB) Biçimlendirme
  • Çalışma Sıcaklıkları: -25°C ile 85°C arası
  • Boyutlar (microSD): 11mm x 15mm x 1mm
  • Voltaj: 3,3V
  • Garanti: Ömür boyu
  • SDCR/512GBS Parça numarası

Teknoloji inanılmaz bir hızla ilerlerken hafıza ve bellek kapasiteleri ile ihtiyaçlar oranında artıyor. Tam bu noktada Kingston’un 512GB microSD kartı bizlere çok iyi bir çözüm sunuyor. Piyasada birçok MicroSD kart var ama satın alırken belleğin sınıfına yani hızına dikkat etmemiz gerekiyor. İncelediğimiz Kingston Canvas React™ 512gb microSD bellek kartı da bu konuda başarılı bir örnek.

Özetle Class 2, 4, 6 ve 10 microSD kartlar piyasada mevcut. Buna bakarak alacağınızın kartın hızını öğrenebiliyoruz. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile Class sistemi de yetersiz kaldı. Bu yüzden UHS gibi yeni bir sınıflandırmaya ortaya çıktı: UHS, SDHC ve SDXC şeklinde adlandırılan yüksek kapasiteli kartlarda kullanılan bir standart. Ultra High Speed, yani Ultra Yüksek Hız kelimlerinin kısaltılmasından oluşmakta.

Kingston’un SDCR/512GB modeli Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart UHS-I Video Speed Class (V30) standardında. 512 GB kapasiteli kartın performansı ve okuma/yazma hızları nasıl? Kartı mümkün olduğunca tüm testlere tabi tuttum ve gerçekten kingston'un belirtiği 100 MB/s okuma hızlarına ulaşabilecek mi göreceğiz.

İlk testimiz HD Tune Pro testinde maksimum 92.7 MB/s okuma hızı elde ettiğimiz Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart sanki fabrika verilerini yakalamış gözüküyor.
İkinci testimiz AIDA 64 testinde de maksimum 93,1 MB/s okuma hızı elde edebilen Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart oldukça başarılı gözüküyor.
Son testimiz CrystalDiskBenchmark testinde oldukça başarılı sonuçlara imza atan Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart maksimum 98,68 MB/s okuma, 77,99 MB/s yazma performansı gösterirken oldukça başarılı ve hızlı olduğunu bizlere gösterdi.

Class 10 UHS U3 V30 sınıfında olan Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart, okuma 99 MB/s, yazma noktasında ise 79 MB/s'ye kadar hızlar üretebiliyor. Özellikle 4K videolarda veya seri çekim fotoğraflarda hızını ve performansı hissedebiliyorsunuz. Kingston zaten depolama çözümleri konusunda başarısını kanıtlamış bir marka. Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart ile de kullanıcılarını memnun edecek gibi gözüküyor. Fiyatı ise 1000 TL civarında.
Kingston Canvas React™ 512gb microSD kart diğer markalara göre daha uygun fiyatı, ömür boyu garanti sunması, yüksek kapasitesi ve yüksek performansı ile Turkchip Golden Award ödülünü hak eden başarılı bir ürün.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.