Menu

Makale Dizini

Oyun teknoloji endüstrisinde lider konumunda bulunan Razer, oyun tutkunları için özel ürettiği Razer Arctosa klavye tam programlanabilir çok hassasiyetli özel tuşları makro yetenekleri ve özelleştirebilir yazılım profilleri sayesinde oyunlarda iyi ve daha hızlı performans gösterir.

Slim Yapı ile Hyperesponse ™  Teknolojisi
Razer Arctosa klavyede bulunan Hyperesponse™ tuşları sayesinde oyun içinde tuş geçikme zamanlarını indirerek krtitik hareketlerde size hız, doğruluk ve tutarlılık sağlayarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlar.   

Bazen oyun esnasında kendimizi öyle bir kaptırırız ki tuşların yerini bile unutur klavye üzerindeki tuşlara öylesine basarız. Bu tür durumlarda tam kritik bir anda ya uyarı mesajı gelir ya da windows penceresi açılır ve siz ölürsünüz.  Razer Arctosa geleneksel klavyelerde birden fazla tuşa basınca oluşan sinyal yetersizliği giderir ve oyun esnasında sizin kötü durumua düşmenizi engeller. Bazen oyun oynarken daha fazla parmağımız veya elimiz olmasını dilediğimiz olmuştur. Tam programlanabilir tuşları sayesinde birçok işi tek bir tuşa programlayarak zırh, silah kombinasyonlarını çalıştırmak gibi karmaşık manevraları kolayca ve hızlıca yapabilirsiniz.