Menu

ASUS MT276H Şık Tasarımı ile Yaşam Alanınızı Bütünlerken, Üstün Görüntü Kalitesi İle Göz Dolduruyor

 

 27” geniş ekran, full HD 1080p görüntü kalitesi, 50.000:1 kontrast oranı, 2ms tepki süresi, ASUS Splendid™ Görüntü Geliştirme Teknolojisi gibi sınıfında lider özelliklere sahip ASUS MT276H LCD monitör, HDMI portu ile Blu-ray formatında film izlerken veya oyun oynarken yüksek kalitede eğlence yaşatıyor. Parlak ve şık tasarımının yanında uzaktan kumandası ile konforlu kullanım özelliklerini de kullanıcı ile buluşturuyor.

Görüş Alanınızı Genişletin

27”’lik geniş panel boyutuna sahip ASUS MT276H LCD monitör, hem eğlence  hem de iş uygulamaları için geniş ekran keyfi sunuyor. Kullanıcılar, ihtiyaçları olan tüm uygulamaları bir arada sorunsuzca görüntülemenin keyfini yaşıyor.

HDMI Desteği ile Yüksek Kalitede Görüntüler

ASUS MT276H LCD monitörde bulunan full HD 1080p (1920x1080) desteği ve HDMI port ile kullanıclar renklerin olağanüstü dünyasına adım atıyor. Görüntüler ve renkler hiç olmadığı kadar net, berrak kendi doğallıklarında izlenebiliyor.

Daha Gerçekçi ve Akıcı Görüntüler

ASUS Akıllı Kontrast Oranı (ASCR), ekran kontrastını 50,000:1 oranına çıkartarak filmlerde ve oyunlarda daha gerçekçi görüntüler elde edilmesini sağlıyor. Daha akıcı video görüntüleri için 2ms (griden griye) tepki süresi ile gölgelenmeler ve gecikmeler ortadan kaldırılarak daha temiz görüntü kalitesi elde ediliyor.

Güçlü Ses Özellikleri

ASUS MT276H LCD monitör, çift  3W stereo hoparlör ile sinematik sanal surround ses efekti sunuyor.  Ek olarak bütünleşik S/PDIF ses desteği Dolby DTS  aygıtlar ile kolay bağlantı imkanı sağlıyor.  

Zengin Arabirim

ASUS MT276H LCD monitörde bulunan zengin giriş ve çıkış bağlantıları daha fazla video aygıtına eş zamanlı olarak bağlantı kurma imkanı sunuyor. Bu bağlantılar arasında D-sub (PC), HDMI 1.3 x2, (YPbPr) Komponent, 3.5mm mini-jack PC ses girişi, RCA R+L ases girişi, S/PDIF çıkışı, 3.5mm mini-jack kulaklık girişi sayılabilir.

Şık ve Fonksiyonel

ASUS MT276H LCD monitör, güçlü teknik özelliklerinin yanı sıra, parlak ve şık tasarımı ile bulunduğu her ortamı  mükemmel bir şekilde tamamlıyor.  Piano siyahı çerçevesi, zarif desenli hoparlör üstü dokusu ve kullanışlı tuşları ile bir bütün oluşturan ASUS MT276H, her yönüyle tam bir görüntüleme çözümü olmayı başarıyor.

Splendid™ Görüntü Geliştirme Teknolojisi

Bütün ASUS LCD monitörler, ekran rengini ve parlaklığını otomatik olarak o anki göreve göre doğal bir görünüş sağlamak için ayarlayan eşsiz Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisi ile  donatılmıştır.  Renk düzeltme, Splendid Teknolojisinin görsel sihirlerinden sadece biridir.  Aynı zamanda parlaklık, kontrast ve keskinlik ayarlamalarını yapabilme özelliklerine de sahiptir.

Satış Sonrası Tam  Destek

3 yıl sistem ve panel garantisi sunan ASUS LCD mönitörler, garanti kapsamı dahilinde ücretsiz olarak kargo servisi ile yerinden alınarak servis hizmeti veriliyor.

ASUS MT276H Teknik Özellikleri ;

27“ Geniş Ekran
Full HD 1080p desteği
1920X1080 çözünürlük
0.311mm nokta aralığı
400 cd/m2 parlaklık
50000:1 kontrast (ASCR)
170°(Y) / 160°(D) görüş açısı
2ms tepki süresi
D-sub (PC), HDMI 1.3 x2, (YPbPr) Komponent, 3.5mm mini-jack PC ses girişi, RCA R+L ases girişi, S/PDIF çıkışı, 3.5mm mini-jack kulaklık