Logo

Çalışma odanızda surround sound ses sistemi. ASUS Cine5 PC speaker sayesinde laptopunuza veya çalışma ofisinizdeki bilgisayara bağlayarak gerçek 5 kanal surround sound ses deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gerçek sinematik sorround ses sistemi, kompakt dizayn, kolay kurulum gibi özelliklerinin yanısıra şık görünümü ile de odamıza ve bilgisayar masalarımıza şıklık getiriyor.

Üzerinde bulunan yuvarlak ses kontrol butonu ile ses ayar +/- ve durdurma görevlerini yerine getirirken, çalışma anında buton mavi led ışığı ile speaker daha bir şık görünmekte.

Speaker Frekans  80~20Khz
Toplam RMS  15 Watt
Güç Kaynağı  12V / 3A DC
Bağlantı

1x 3.5 mm Jack
1x Headphone out
1x DC in

Kontrol Ses butonu
Ölçü (WxDxH)

 373x100x100 (metal standlı) / 80 (plastik standlı) mm

Kutu İçeriği

Cine5 Speaker, Güç Adaptörü, 3.5mm jack , 5.1 kanal ses kablosu 
4 adet Plastik pad speaker stand*4
4 adet Metal stand
Kullanım Kitapçığı


Arka kısmında  ise kulaklık çıkışı, güç girişi, 5 kanal ses kablo girişi ve power on/off düğmesi bulunmakta.

Tek parça dizaynı sayesinde bilgisayar masanızda, çalışma odanızda çirkin kablo dağınıklılığının önüde geçerken ASUS Cine5'i monitörün altına, ayak ve monitör arasına yerleştirip 5 kanal ses sistemi deneyimi yaşıyorsunuz. Asus Cine5 boyutu ve yapısına göre gerçekten mükemmel ses kalitesine sahip. Yaklaşık 2-3 yıl kadar önce bilim adamlarının sabit bir noktadan sorround ses elde edilebilen yeni bir teknoloji geliştirdiklerini duymuştum. Galiba Asus bu teknolojiyi şık bir yapı içinde kullanarak oldukça başarılı sonuçlar elde etmiş.

Özellikle laptop kullanıcıları, kablo karmaşasından nefret edenler ve ofis kullanımı için çok iyi bir çözüm oluşturan Asus Cine5, TurkChip Golden Award ödülünü hak eden başarılı, performanslı ve kaliteli bir ürün.  

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.