Menu

Makale Dizini

Bilgisayar ürünlerinin her dalında kaliteli ürünler ortaya koyan ASUS, bir süredir ses kartlarına da el atmıştı. Üst seviye anakartlarda onboard olarak bulunan SupremeFX ses çipiyle kendini bu konuda ispatlayan Asus, ses kartı üretimi konusunda kendini geliştirmeye devam ediyor. Alman kulaklık ve mikrofon devi Sennheiser ortaklığı ile üretilen yeni nesil Xonar Xense ses kartı, profesyonel bir Sennheiser kulaklıkla birlikte satılıyor.

 

Oyun severlerin donanım açısından daha hızlı ekran kartları, daha iyi overclock kapasitesine sahip işlemciler ve yüksek performanslı belleklerin yanında oyuncuların kaliteli oyun içi seslere de önem verdiğini bilen ASUS, yüksek kaliteli 3D grafiklerin yanına yüksek kaliteli bir ses için Xonar Xense ürününü oyunculara tavsiye ediyor.

 

Yeni Xonar ses kartı PCI Express x1 slotuna takılırken ve 7.1 kanal ses desteği sunuyor. Ön çıkışlar 118dB SNR değerine sahipken ses kartı 600 ohm değerine kadar olan kaliteli sesi kulaklıklara aktarabiliyor.

Sennheiser PC 350 Xense Edition Kulaklık ;

Genel
Kablo Uzunluğu 3m (9.8 feet)
Bağlantı plugları 2 x 6.3mm
Speaker tip Dynamic, 38mm, Nd magnet
Frequency response 10 – 26,000Hz
Impedance 150Ω
Gürültü, Parazit less than 0.1%
Microphone
Frequency response 50 – 16,000Hz
Pick-up pattern Noise canceling
Sensitivity -38dBV at 94dBSPL

 

Altın kaplama ses jaklarının yanında yine altın kaplama analog ses giriş/çıkışlarını Xonan Xense ses kartının arka yüzünde konumlandıran Asus, ürüne özel önem verdiğini anlatmak istiyor gibi.