Menu

Makale Dizini

Geliştirdiği taşınabilir bilgisayarla kendinden söz ettiren Asus, Xonar U3 sayesinde notebooklar kişisel bir Hi-Fi merkezine dönüşüyor. USB bağlantısına takılan Xonar U3 ile müzik dinlerken, film seyrederken ve oyun oynarken daha temiz bir ses, bas ve tiz konforuna sahip oluyorsunuz.  

İlk bakışta sanki USB hoparlöre benzeyen Xonar U3, aslında bir kulaklık amplifisi. Cepde taşınabilen Xonar U3, extra bass ve daha kaliteli ses sağlamasının yanısıra, Dolby Home Theater, Hi-Fi ve GX2.5 özellikleri ile de film syrederken, oyunlarda yüksek kalitede ses almamızı sağlıyor.

USB bellek tasarımında, dizüstü bilgisayarlar için hazırlanan harici ses kartı Xonar U3, dizüstü bilgisayarların standart ses kalitesini yeterli bulmayan eğlence tutkunlarını hedef alıyor. USB ara birimini kullanan ve kompakt yapısı (25 gram) ile ceplerde bile rahatça taşınabilen Xonar U3'ün mobil ses deneyimini önemli ölçüde arttırıyor.

Asus Xonar U3 Dolby ve GX 2.5 (EAX 5.0 sinyalleriyle uyumlu) ses teknolojilerine destek sunuyor. Kulaklıklar için entegre ses güçlendiricisine de sahip olan ses kartının bass ve tiz kalitesini arttırdığı ayrıca özel hyper-grounding teknolojisi ile ses sinyalleriyle gürültüyü ayırıyor. 150 Ohm'a kadar kulaklık empedansı sunan Xonar U3 film müzik ve oyun gibi farklı kullanım senaryoları için hazır ekolayzır ayarları da içeriyor.