Menu

Makale Dizini

Asus VH222 LCD monitör incelememizde. Parlak siyah (Piano black) renkge sahip ve 21.5" ölçüsünde olan monitör 16:9 formatında Full HD 1080p ve 1980x1020 çözünürlükte tam ekran görüntü ile , yüksek tanımlı film oynatımı ve oyuna olanak vermektedir. 5ms tepkime süresi olan monitörün 16.7m renk çeşitliliği ve 20000:1 kontrast oranı sahip.

Klasik Asus monitörlerde bulunan kullanım modları (Scenery, Game, Theater, Night View ve Splendid) ve özellikler Splendid Video Intelligence, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR, ASUS Akıllı Kontrast Oranı) gibi özel görüntü geliştirme teknolojileri ile yeni ASUS LCD monitörler multimedya deneyiminde ulaşılan en son noktayı temsil ediyor.

Parlak siyah ve yumuşak dış tasarımına sahip monitörün ayağının arka kısmında masaüstündeki baklo karmaşasını gidermek için kablo düzenliyici bir yuva konulmuş. Bu sayede güç ve vga kablolarını düzenleyerek, masa üstünde görüntü kirliliği yaratmıyor.

Asus VH222 Monitör arka kısmında güç kablosu bağlantısı ve sadece 1 adet VGA bağlantısı bulunmakta. FullHD bir monitörde en azından bir DVI bağlantısı veya HDMI bağlantısı bulunmalıydı.

 

Tuş yapısı standart Asus monitörlerdeki ile aynı.Tek farkı turuncu renkteki power düğmesi.