Logo

ASUS firmasının en yeni ürünü WL-330gE Wireless Access Point incelememizde. Oldukça küçük boyutu  ve 4 wireless özelliği (Access Point, Ethernet Adaptör, Gateway ve Universal Repeater) ile dikkati çeken ASUS WL-330gE sadece 50gram ağırlığı ve 85 mm(L)* 60 mm(W)* 17 mm(H) ölçülerinde.

Her yere yanınızda taşıyabileceğiniz kompact tasarımı sayesinde istediğiniz zaman ve yerde kolaylıkla internete bağlanabilir veya ağ kurabilirsiniz.

Toplantı Odası:
Sadece bir Ethernet kablosu bağlantısı ile Toplantı odanızda kolaylıkla wireless internet paylaşımı yaratabilirsiniz.
Otel Odası:
WL-330gE' nin 130ft(40m)' lik kapsama alanı içersinde notebookunuz ile rahatlıkla çalışabilir veya internetde gezinebilirsiniz.
Geniş Alan:
WL-330gE gateway modunda, extra ücret ödemeden, sadece sizin laptopunuz değil arkadaşınız ve diğer WiFi aletlerde (PDA, PSP, veya WiFi telefone) kolaylıkla internete bağlanabilir. 
Ofis' de:
WL-330gE´s Ethernet adaptör modunda, tüm ethernet bağlantılı çalışan cihazları wireless çalıştırabilirsiniz. (printer, desktop,oyun konsolu) 
 
 
Kablosuz ağ standartları: IEEE802.11g, IEEE802.11b, IEEE802.11d, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1X, WPA, WMM, IPv4, IPv6

Asus WL-330gE kutusunun üst bölümünde 3 adet durum ledi (Ethernet, Wireless ve Power) bulunmakta.

 

Asus WL330gE ön yüzeyinde ethernet soketi, güç yuvası ve reset tuşu bulunmakta.

Arka yüzeyinde duvara asma için vida yuvası, havalandırma veya soğutma delikleri, kayma engelleyici 4 adet ayak bulunmakta.

 

 


Kutusuda kendisi gibi boyutu küçük, içeriği ise çok .zengin.

ASUS Portable Wireless AP (WL-330gE)
Güç Adaptörü 
USB bağlantı kablosu
RJ45 Ethernet kablosu
Çok şık seyahat çantası 
CD 
Kolay kurulum kılavuzu
Hotspot Mode tanıtım kitapçığı
 
 
 
 

Asus WL-330gE taşınabilirlik özelliğinin yanısıra sunduğu mükemmel özellikler ile çok sık seyahat eden, işleri hayatları olmuş iş adamlarına mükemmel bir çözüm sunmakta. Ayrıca küçük ofislerde  veya ev içinde ağ kurabilir, wireless özelliği olmayan usb bağlantısı olan tüm cihazları wireless özelliği kazandırabilirsiniz.
 
 
Asus WL-330gE taşınabilirliği, mükemmel özellikleri hayatımıza kolaylıklar getirirken TurkChip Golden Award ödülünü hak eden çok başarılı bir ürün. 
 
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.