Logo

 USB bağlantısı üzerinden bilgisayarımıza 300Mbps hızında, çift band WiFi 802.11n özelliği sağlıyan ASUS USB-N53 incelememizde.

Günümüzde dizüstü bilgisayarın, ipad gibi birçok üründe wireless standart olarak sunuluyor. USB kablosuz ağ adaptörleri genellikle masaüstü bilgisayarlar ve wireless ihtiyacı olan ürünler için oldukça kullanım kolaylıkları sunuyor.

İncelememizdeki ASUS USB-N53, USB bağlantısı üzerinden bilgisayarımıza 300Mbps hızında, çift band WiFi 802.11n özelliği sağlıyor.

ASUS USB-N53′ün benzer ürünlere göre ayırt edici özellikleri bulunuyor. ASUS USB-N53′ü aynı anda hem istasyon hem de bir erişim noktası olarak kullanabiliyorsunuz.  Tüm ayarlamaları yapmak için ürün kutu içeriğinde bir yazılım geliyor.

Asus USB-N53 Teknik Özellikleri ;

* Ağ standartı: IEEE 802.11 a/b/g/n
* Arayüz: USB 2.0
* Anten: 2 adet dahili anten
* Veri hızı: 300Mbps (20/40MHz)
* Ağırlık: 20 gram
* İşletim sistemi: Windows 7 / Vista / XP
* Ölçüler 96 x 26 x 12.45 mm (LxWxH)

 

ASUS USB-N53 kutu içeriğinde yazılım cd’si ve USB uzatma kablosu bulunuyor. Uzatma kablosu sinyali hem daha iyi yakalama hem de kasanızın arkasında karışıklığı ve anakartınızın yanındaki diğer USB portlarının işgal edilmesini engelliyor. Kablo esnek olduğu için her türlü açıda da kullanabiliyoruz.


ASUS USB-N53 dış görünüm olarak keskin hatları ve parlak dış kasası ile oldukça şık ve diğer ürünlere göre farklılık görüyorsunuz.

ASUS USB-N53′ün farklı dizaynı ürünün arka tarafında da devam ediyor. Dizayn ve dış görünüm ürüne özen gösterildiğinin bir kanıtı. Ayrıca dizaynın performansla da yakından alakası var.

ASUS’un kendi ağ ürünleriyle beraber çalışan ASUS Wireless Lan Manager yazılım çok başarılı. Asus USB-N53 aynı zamanda Access Point özelliğine de sahip. ASUS Wireless Lan Manager yazılım sayesinde AP moduna rahatlıkla geçiş yapabiliyoruz.


ASUS USB-N53 şimdiye kadar gördüğünüz en estetik ve gelişmiş USB kablosuz ağ adaptörü olma özelliğine sahip. Dahili çift anteni sayesinde iki taraflı 300 Mbps hızında bant genişliği sunarken aynı ağ üzerinden kablosuz olarak Full HD içerikleri stream etmek için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasarımı oldukça dikkat çekici. Üzerinde iki mavi LED bulunuyor . Birisi güç diğeri de sinyal alışverişine işaret ediyor.

ASUS USB-N53 oldukça şık görünümü, yüksek performansı, bizelere sunduğu kullanım kolaylıkları ve çok başarılı yazılımı ile TurkChip Golden Award ödülünü hak eden oldukça başarılı bir ürün.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.