Menu

PC Ürünleri

SHUTTLE SZ68R5 PC İnceleme

Shuttle SZ68R5 büyük masaüstü oyun bilgisayarlarında kullandığınız neredeyse tüm donanımları kullanabileceğimiz, mini boyutu ve çok şık görünmü ile tam bir HTPC kasa. Shuttle SZ68R5'in en önemli özelliği Intel® Z68 Express Chipset kullanması ve 2.nci nesil Intel® Core™ i işlemcileri desteklemesi.

Devamını oku...

ASUS XONARU3 USB Ses Kartı İnceleme

Geliştirdiği taşınabilir bilgisayarla kendinden söz ettiren Asus, Xonar U3 sayesinde notebooklar kişisel bir Hi-Fi merkezine dönüşüyor. USB bağlantısına takılan Xonar U3 ile müzik dinlerken, film seyrederken ve oyun oynarken daha temiz bir ses, bas ve tiz konforuna sahip oluyorsunuz.  

Devamını oku...

WD My Passport Essential 2.5" 500GB/GO USB 3.0/2.0 İnceleme

Western Digital My Passport Essential 2.5" 500GB Usb 3.0/2.0 Beyaz tasinabilir sabit sürücü incelememizde. 500 GB kapasitesindeki harici diskin en önemli özelliği günümüzün ve geleceğin hızlarına uyumluluk için USB 3.0 desteği sunması. USB 2.0 arayüzü ile de uyumlu olan harici diskin beyaz rengi ile dijital yaşamınızı beraberinize taşımanızı kolaylaştıran sik, küçük bir tasarımıyla oldukça şık.

Devamını oku...

ASUS Xonar Xense Premium Gaming Audio Set

Bilgisayar ürünlerinin her dalında kaliteli ürünler ortaya koyan ASUS, bir süredir ses kartlarına da el atmıştı. Üst seviye anakartlarda onboard olarak bulunan SupremeFX ses çipiyle kendini bu konuda ispatlayan Asus, ses kartı üretimi konusunda kendini geliştirmeye devam ediyor. Alman kulaklık ve mikrofon devi Sennheiser ortaklığı ile üretilen yeni nesil Xonar Xense ses kartı, profesyonel bir Sennheiser kulaklıkla birlikte satılıyor.

Devamını oku...