Menu

Makale Dizini

Yüksek hızlı depolama ürünleri ile tanınan Team Group, 16GB kapasitesindeki MicroUSB ve USB 3.0 özelliğindeki flash belleğini inceliyoruz.

Günümüzde mobil teknolojisi kullanım oranları artmakta ve dolayısıyla mobil depolama ihtiyacıda doğal artmakta. Fakat bu gelişmelerle beraber birçok bağlantı arabirim sayısıda artıyor. Son kullanıcı olan bizler kukllanığımız mobil teknolojilerimiz için bir çok değişik adaptör, adaptör kablo ve benzeri arabirimler bulundurmak zorunda kalıyoruz. İş te tam bu noktada Team firması diğer markalarda da gördüğümüz, mobil teknolojinin artık en önemli bağlantı arabirimi olan MicroUSB arabirimli ve USB 3.0 özelliğindeki hızlı flash belleği ile bizlere çok iyi bir çözüm sunuyor.

Team M132 USB belleğin bir tarafı MicroUSB 2.0 bağlantıya sahipken bir diğer tarafı tam boy yüksek hızlı USB3.0 bağlantısına sahiptir.

Team M132 16GB USB 3.0 flash belleği incelemeden önce teknik özelliklerine bir göz atalım ;

Model

M132

Arabirim

USB 3.0 & Micro USB

Kapasite

16GB/32GB/64GB

Renk

dark black

Okuma/Yazma

16GB:Okuma: 85MB/s Max ; Write: 15MB/s Max

Güç

DC +5V

Ölçü

37.4 (L) x 12.3 (W) x 4.6 (H)mm

İşletim Sistemi

Windows, Linux ve APPLE

Durum LED

Yok

Garanti

Ömür Boyu

Team M132 flash bellek, mobil verileri kolayca yedeklemeniz için neredeyse tüm mobil ürünlerde kullanılan MicroUSB portuna sahiptir. OTG desteğine sahip tüm cihazlarınızdaki verileri anında yedekleyebilir veya ek hafıza olarakta kullanabilirsiniz. 16 gb boyutundaki kapasite ile akıllı telefon ve tabletlerinizdeki düşük depolama alanı problemini iyi bir çözüm olurken, mobil cihazlarınızdan film izleyebilir, oyun oynayayabilir, fotoğraflarınızı yedekleyebilir ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Team M132 16GB USB 3.0 flash bellek kutu içeriğinde gelen şık taşıma askı kitine sahiptir. Kit ile birlikte gelen özel 3.5mm uç noktasını tablet ve telefonlarınızdaki kulaklık noktasına takarak kolayca taşıyabilir ve kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Dilerseniz halka noktasından anahtarlığınıza takarak sürekli yanınızda da bulundurabilirsiniz. Team M132 16GB USB 3.0 flash bellek siyah alüminyum yapısı ve keskin hatlarıyla şık bir USB bellek tasarımına sahip. Yaklaşık 1TL boyundaki M132, ultra kompakt boyutlarıyla sürekli yanımızda taşıyabiliriz.