Menu

Makale Dizini

Panasonic, standard çözünürlükteki video kamera serisinin en yeni modeli SDR-H85 incelememizde. Kamera'nın en önemli özelliklerinden biri güçlü 78x ultra-zoom.

 

Zoom’larken veya yürürken dahi berrak ve net görüntüler elde edilmesini sağlayan Geliştirilmiş O.I.S’li Aktif modu dahil olmak üzere birçok  fonksiyona sahip olan H85 “Standard-definition” yelpazesinin en tepesinde yer alırken hem HDD hem de SDXC, SDHC veya SD Hafıza kartına kaydedebilmenin rahatlığını sunuyor.

  • H85’in dahili 80-GB sabit-disk sürücüsü (HDD) 74 saat 30 dakikalık veriye kadar (LP modunda) saklayabilir iken aynı zamanda kullanacağınız 64 GB’lik bir SDXC Hafıza Kartı ile de yaklaşık 60 saat 30 dakikalık (LP modunda) veri saklayabilirsiniz. Bu sayede uzun etkinlikler ve uzun geziler gibi aktivitelerde kullanabilirsiniz.  Tabiki kayıtlarınızın korunması, o özel anlarınızın asla kaybolmayacağının güvence altına alınması önemli bir husustur. Panasonic herhangi bir sürücü mekanizması gerektirmeyen güvenilir SDXC/SDHC/SD hafıza kartları ve dahili sabit diski harici etkilerden korumaya yardımcı olan darbe koruması (“Anti-Shock”) ile istisnai bir güven sağlamakta.