Menu

Ekran Karti

ZOTAC GTX 680 İnceleme

Nvidia standart tasarımına sahip ZOTAC GTX 680 ekran kartı incelememizde. ZOTAC GeForce GTX 680 grafik kartı dünyanın en hızlı 2GB GDDR5 video belleği ve hızlı GPU'su ile sınırsız performans yeteneklerine sahip.

Devamını oku...

ZOTAC GTX 680 AMP! EDITION İnceleme

Acayip soğutma tasarımlı Zotac GTX 680 AMP! Edition ekran kartı incelememizde. Zotac firması Nvidia'nın en önemli partnerlerinden biri. Zotac özellikle AMP! Edition olarak adlandırdığı seri ekran kartlarnı tasarım bakımından firmanın en gözde ürünleri arasında yer alıyor.

Devamını oku...

ASUS GTX 580 Ekran Kartı İnceleme

Nvidia'nın tek gpu'lu ekran kartlarının kralı Asus'un standart Nvidia tasarımlı ekran kartı Asus GTX 580 Voltage Tweak ekran kartı incelememizde. Nvidia standart tasarımına sahip olmasına karşın Asus GTX 580, fabrika çıkışlı olarak biraz daha hızlandırılmış.

Devamını oku...

Zotac, GeForce GTX 560 Ti modelini kullanıma sundu.

ZOTAC yeni GeForce GTX 560 Ti grafik kartları piyasaya sunuyor. Bu yeni kartlar ile performans çizgisini ve maksimum oyun performansı için fazlasıyla performans ve özellik ile donatılmıştır gibi gözüküyor. Nvidia'nın bugün yaptığı GeForce GTX 560 Ti (Titanium) lansmanıyla beraber Zotac özel tasarımlı çözümü olan ZOTAC yeni GeForce GTX 560 Ti duyurdu.

Devamını oku...

ASUS GTS 450 TOP Ekran Kartı İnceleme

Nvidia'nın giriş seviyesi yeni ekran kartı GTS 450, AMD karşısında çok iyi bir fiyat/performans oranı sunmak için üretilmiş ve kardeşi GTS 250'sinin yerini almaya hazırlanıyor. ASUS GTS 450 TOP ise fabrika çıkışlı 925MHz çekirdek hızıyla overclocklu gelmekte.

Devamını oku...

ASUS 5870 MATRİX Ekran Kartı İnceleme

ASUS R.O.G  serisi (Republic of Gamers)  üyeleri arasındaki Matrix kod adlı ekran kartı görünümü ve özellikleri ile donanım tutkunları kışkırtıyor. Asus 5870/2DIS/2DG5 model numaralı Matrix 40nm Cypress gpu'sunu 894MHz  hızında çalıştıran Matrix, 1600 adet paralel işlem ünitesine ve 256-bit’lik bellek arayüzüne sahip.

Devamını oku...