Menu

Anakart & CPU

AMD FX-4100 İşlemci İnceleme

 AMD’nin yüksek performans için geliştirdiği en yeni FX serisi işlemcilerle yeniden hayat buldu. FX serinin 8 çekirdekli, üst seviye modelleri olan FX 8350 ve 8150'e göre giriş seviyesindeki modeli olan FX 4100 incelememizde.

AMD A10-5700 APU İnceleme

AMD'nin ikinci nesil 'Trinity' kodlu A10-5700 APU'su incelememizde. AMD, A Serisi işlemcilerinde, yüksek performans, düşük güç tüketimi ve tek yonga üzerinde CPU ile GPU'yu birleştirmiş.

ASUS P8Z77-V Anakart İnceleme

Asus'un en yeni 22nm 1155 soket işlemcileri destekleyen anakartı P8V77-V incelememizde. Asus P8Z77-V anakartın en önemli özelliği, doğal USB 3.0, PCI 3.0  ve Wi-Fi özelliği.

Zotac H55-ITX WiFi Anakart İnceleme

ZOTAC firması yüksek performanslı mini ITX platformu ve LGA1156 soket ve Intel Core™ i3, Core™ i5 veya Core™ i7 işlemcileri ile uyumlu ,  H55-ITX  WiFi ile küçük bir yapı üzerinde yüksek performans elde edilebilirsiniz.

Asus Crosshair III Formula Anakart İnceleme

Asus ; oyuncuları hedef alan ROG (Republic of Gamers -Oyuncular Cumhuriyeti) ürünleri arasına AMD işlemci tutkunları için özel üretilmiş olduğu  Crosshair III Formula anakartı ile hızlı bir giriş yaptı. Özellikle oyun tutkunları için tasarlanmış olan anakart özellikle overclock performansı açısından biçilmiş bir kaftan.

Asus Maximus II Gene Anakart İnceleme

Asus; Intel'in LGA 775 soket yapısı kullanıcıları unutmadığı göstererek P45 chipset yapısında GENE bir Micro ATX anakart üretti. Üst seviye bir performans anakartı olan  R.O.G. serisi Maximus II Gene ; HTPC kasa kullanmak ve yüksek performans isteyen son kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor.