Menu

Sony’nin ilk olarak CES 2012’de tanıttığı yeni X Serisi‘Made for iPod/iPhone/iPad’ kablosuz hoparlör yuvalarından RDP-X200iP modeli Haziran ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

Şık görünümü ile etkileyici tasarıma sahip model,Bluetooth® ile akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayardan kablosuz müzik yayını imkanı sunuyor.

Sony, Mayıs ayında Türkiye’deki müzikseverlerle buluşacak olan yeni X Serisi ‘Made for iPod/iPhone/iPad’ hoparlör yuvası RDP-X200iP modeli ile tüketicilere, “mükemmel ses ve tasarım arayışınızdan sakın taviz vermeyin” diyor.

Günümüzün dijital yaşam tarzına uygun olarak tasarlanan yeni X Serisi, müziğin tadını tam da istediğiniz şekilde çıkartmanızı sağlıyor. Kullanıcılar, iPod/iPhone/iPad’lerini yuvaya yerleştiriyor, bir yandan cihazları şarj olurken diğer yandan kendilerini müziğe bırakabiliyor ya da bunun yerine, iPod/iPhone/iPad, akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayarlarından evdeki kablosuz ağlar üzerinden müzik yayını yapabiliyor.

Yeni model, her koşulda, kullanıcının, mobil cihazını yanında tutarken bir yandan da müziğin tadını çıkarmasının harika bir yolu oluyor. İster yuvada olsun ister kablosuz ağ üzerinde, X Serisi’ni her türlü yaşam alanının merkezine oturtacak güce ve zengin detaylara sahip ses ile ödüllendiriliyor.

X Serisi kullanıcı, o anda ne yapıyor olursa olsun, kablosuz olarak bağlanmak ve müzik koleksiyonunun keyfine varmak için daha fazla seçenek sunuyor. Kullanıcılar, en sevdikleri şarkıları, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar veya kişisel bilgisayarlarından Bluetooth® üzerinden aktarıp, yayınlayabiliyor.

Sony’nin yeni X Serisi RDP-X200iP modeliaynı zamanda 40W toplam hoparlör gücü de sağlıyor. Ayrı tiz hoparlörler, yumuşak, detaylı vokaller ve hiçbir taviz verilmeyen bas ile mükemmel ses kalitesi sunuyor.


Teknik Özellikler

RDP-X200iP
Hoparlör Tipi    Çift Yönlü Hoparlör
Hoparlör Gücü    20W x 2
Ses Ekolayzeri    Yok  Mega Bass On/Off bulunuyor
Bluetooth    Var / A2DP / AVRCP
Uzaktan Kumanda    Var
Yaklaşık Boyutlar G x Y x D mm    356 X 168 X 156
Yaklaşık Ağırlık (kg) 2,2kg

iPhone, iPod, iPod classic, iPod nano ve iPod touch Apple Inc.’in Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. iPad Apple Inc.’in ticari markasıdır.
“Made for iPod”, “Made for iPhone” ve “Made for iPad”, bir elektronik aksesuarın sırasıyla iPod veya iPhone’a bağlanacak şekilde özellikle tasarlandığı ve Apple performans standartlarını karşıladığının bunları geliştiren şirket tarafından onaylandığı anlamına gelir.

Apple bu cihazın çalışmasından veya güvenlik ve düzenleme standartlarına uyumundan sorumlu değildir. Bu aksesuarın iPod veya iPhone ile kullanılmasının kablosuz performansını etkileyebileceğini dikkate alınız.
Bluetooth sözcük işareti ve logoları, Bluetooth SIG, Inc’e aittir ve bu işaretler Sony tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari marka ve ticari unvanlar, sahiplerine aittir.