Menu

Ozone Gaming Ürünleri Oyunlardaki Eliniz, Kulağınız Olacak!

 

Gelişen oyun dünyasında, oyuncular arasındaki rekabetin sınırlarının zorlandığı bir ortamda, sıradan donanımlar artık yetersiz kalıyor. Profesyonel oyuncular yüksek teknolojiye sahip ve kendi kullanımlarına uygun şekilde uyarlayabilecekleri ürünleri talep etmekteler.

Bunun farkında olan donanım üreticileri bu taleplere cevap verecek ürünler geliştirmeye yöneldiler. Dünyada sadece oyuncu donanımı üretmeye odaklanan sayılı şirketlerden biri olan Ozone Gaming firması bu konuda birçok başarılı ürüne imza atmıştır.

Denge Bilgisayar, dünyada birçok oyuncunun tercih ettiği yüksek nitelikli ve özel tasarımlara sahip oyuncu donanımlarının iddialı üreticilerinden olan Ozone Gaming firmasının tüm ürün yelpazesini Türk oyuncularının beğenisine sundu. Ozone Gaming ürünleri Türkiye çapındaki bayi kanalı, sanal mağaza ve büyük marketlerden temin edilebilecektir.

Yenilikçi tasarıma sahip ve birçok üstün özellikleriyle öne çıkan Ozone Gaming’in en ilgi çeken ürünleri, Ozone Smog Mouse, Ozone Strato 5.1 Kulaklık ve Ozone Mousepad’lerdir. Bununla birlikte  profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik bir çok model sunulmaktadır. Ozone Gaming, profesyonel oyunculara rakiplerinin bir adım önüne geçirecek teknolojiyi sağlamaktadır.

Merkezi ispanya’da olan ve bir çok ülkede dağıtım kanalları bulunan Ozone Gaming, tüm oyun tutkunlarına ileri teknolojiyi, yüksek nitelikli ve beklentilerin ötesinde ürünleri herkesin sahip olabileceği şekilde sunmayı hedeflemiştir.

Denge Bilgisayar Ürün Müdürü Okan Hazinedaroğlu, profesyonel oyuncuların bu tür donanımlardan beklentilerinin farkında olduklarını ve bu yüzden Ozone Gaming ürünlerini tercih ettiklerini belirterek, Ozone Gaming ürününe sahip olan profesyonellerin oyun deneyimlerini bir adım öteye taşıyarak, rakiplerine karşı da önemli bir üstünlük kazanacaklarını belirtti.

Bilgi için: (212) 274 0 869

www.ozonegaming.com