Menu

 AOC Modern teknoloji ve özel tasarımlı, full HD çözünürlük, WLED arka aydınlatma ve diğer yenilikçi özellikler ile performans açısından güçlü bir etki sağlıyor.

 

Modern teknoloji ve özel tasarım
AOC, yeni e2237Fwh 54,7 cm/22” ve e2437Fh 61 cm/24” modelleri ile, her açıdan dikkat çekici iki ekran sunuyor: sadece 22 mm derinliğe sahip süper ince bir gövdenin içine yerleştirilmiş olan en gelişmiş WLED arka aydınlatma teknolojisi. Kristal duruluğunda finisaja sahip şeffaf çerçeve, gizli monte edilmiş mavi LED şerit ve kullanıcı dostu dokunmatik navigasyon halkası ile tamamlanmıştır. Dahası bu paneller, 20.000.000:1 (DCR) kontrast oranı ile kontrast açısından son derece zengin görüntüler sağlamaktadır.

Akıllı ayrıntılar
Şeffaf ön kenarlar, değiştirilebilir dış görünümleri ile kişisel zevkinize göre biçimlendirilebilir. Üstelik alışılmış monitör ayaklıklarının kullanılmadığı bu paneller, özellikle modern ve sofistike bir görünüm sunar; kullanışlı sehpası sayesinde ekranın eğimi rahatça ayarlanabilir. Ayrıca i-Care sensör çevredeki ışığın yoğunluğunu tespit eder ve monitörün parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak daha keyifli bir çalışma ortamı sağlar.

D-Sub, DVI-D ve HDMI (HDCP’li) giriş seçenekleri ile donatılmış olan bu düz ekranlar, bağlanabilirlik ve multimedya çeşitliliği açılarından tüm beklentilerinizi karşılar. Netbook ve diz üstü bilgisayarlar gibi çok sayıda alternatif kaynak zahmetsizce bağlanabilir.

LED arka aydınlatma sayesinde çevre dostu
Daha az enerji tükettiklerinden ve cıva içermedikleri için, arka alan ışıklandırmada LED’lerin kullanılması bu yeni WLED monitörleri çevre dostu kılmaktadır. Düşük enerji tüketimi hem çevre hem de cüzdanınız açısından yararlıdır. Ayrıca her iki monitör de EPEAT Silver belgelendirmesinin gerektirdiği uluslararası çevresel standartları karşılamaktadır.

e2237Fwh ve e2437Fh modelleri Ağustos ayında piyasaya sunulacaktır; perakende fiyatları henüz belirlenmemiştir.