Menu

 

ASUS’tan USB-N66 çift bant N900 USB kablosuz ağ adaptörü iletme gücünü 3 katı kadar, kapsama alanını ise yüzde 150 artıran patentli anteniyle anında kablosuz ağ erişimi!

 

ASUS çift bant N900 USB-N66 kablosuz adaptör 2.4GHz ve 5GHz’de 450 Mbps erişim hızıyla, web tarama gibi günlük işlerden yoğun HD görüntüleme veya oyun oynamaya kadar pek çok farklı online kullanımları kolayca destekliyor. Piramit şekilli estetik tasarımı,  patentli dikey antenlerini bir yandan oldukça çekici kılarken bir yandan da sinyal kalitesini yükseltiyor ve kablosuz kapsama alanını artırıyor. Ayarlanabilir standart ve yüksek enerji modları ise iletim gücünü üçe katlarken kapsama yeteneğini de yüzde 150 artırarak USB-N66’yı büyük evler, ofisler ve çok katlı yerleşimler için son derece ideal kılıyor. Yazılım erişim noktası yetenekleri ise başta seyahat halindeki iş insanları olmak üzere kullanıcılar için son derece rahat bir şekilde internet paylaşma imkânı sağlıyor.

Piyasadaki en güçlü ve en geniş kapsama alanı olan USB Wi-Fi adaptör

USB-N66, MIMO (Multiple Input Multiple Output) teknolojisi kullanması sayesinde hem 2.4GHz hem de 5 GHz frekanslarında çift bant 450Mbps performansını yakalıyor. 2.4 GHz bant, web’de gezinme veya sosyal ağlara girme gibi günlük online aktiviteler için idealken 5 GHz bant sorunsuz HD izleme ve çok oyunculu oyun oynama gibi aktivitelerde gecikme ve takılma gibi sorunları önlediği gibi içeriklerin de daha hızlı indirilmesini sağlıyor. USB-N66’da, kullanıcıların dilediklerinde seçebilecekleri  standart enerji modu ve yüksek enerji modu da mevcut. Yüksek enerji modu sinyal gücünü üç katına çıkararak kapsama alanını yüzde 150’ye kadar artırıyor. Böylece kablosuz ağ alanı genişlemiş oluyor. Yüksek enerji modu devreye alındığında ise USB-N66, ev ve ofislerdeki duvarlar ve mobilyalar gibi engelleri daha kolayca aşıyor. Uzaktaki cihazlara sürekli güçlü sinyal gönderen ürün, özellikle uzun menzilli kablosuz iletim konusunda son derece yetenekli olduğunu kanıtlıyor.

Patentli dikey antenlerle yükseltilen kablosuz performansı

ASUS araştırma ve geliştirme ekibi tarafından özel olarak geliştirilen USB-N66’nın piramit şeklindeki tasarımı bir yandan diğer kablosuz cihazlar arasında benzeri görülmemiş biçimiyle estetik zevke hitap ederken öbür yandan da mühendislerin USB-N66’ya üç adet patentli dikey anten yerleştirmelerine de olanak sağlayarak çapraz anten parazitlerinin önlenmesini ve sinyal kapsamının artmasını sağlıyor. Kullanıcı dostu tasarımıyla USB-N66 evde, ofiste ya da yolda, dizüstü veya masaüstü PC’nizin kablosuz yeteneklerini üst seviyeye çıkarmanızı mümkün kılıyor.

 

Özel yazılım erişim noktası ile kolaylaşan bağlantı paylaşımı

Erişim Noktası yazılımı aracılığıyla internet bağlantı paylaşım desteği, USB-N66’nın iş dünyasındaki ve seyahat halindeki kullanıcıların ihtiyaçlarına daha kolaylıkla cevap verebiliyor olması anlamına geliyor. Çünkü tek bir bağlantı, bir defada farklı cihazlara bölüştürülebiliyor. Hızlı küçük WLAN kurulumu ve İnternet Bağlantı Paylaşımı (ICS) protokollerini, Erişim Kontrol Listesi (ACL) işlevi ile bir araya getiren USB-N66, kullanıcıların erişim ayrıcalıklarını kolayca yönetmelerini ve Wi-Fi bulunan herhangi bir yerde herhangi bir PC’yi anında kablosuz erişim noktasına dönüştürmelerini sağlıyor.