Menu

Türk Telekom Ramazan ayına özel kampanyalar hazırladı.

Akşam 7’den Sabah 7’ye GSM bedava kampanyasını başvuracak ilk 500 bin müşterisi için 12 ay daha sürdürecek olan Türk Telekom, Ramazan boyunca her gün en uzun süre konuşan müşterilerine de hediye çeki dağıtacak. Türk Telekom, Ramazan ayına özel “Özgür Şef’le Lezzetli İftarlar” servisini de ücretsiz olarak sunacak.

Türk Telekom Ramazan ayında bireysel müşterileri için birbirinden cazip fırsat ve avantajlarla dolu kampanyalar hazırladı. Bireysel müşterilerine yönelik olarak başlattığı akşam 7’den sabah 7’ye yurtiçi GSM yönüne ücretsiz görüşme kampanyasını ilk başvuracak 500 bin müşterisi için 12 ay daha uzatan Türk Telekom, Ramazan ayı boyunca her gün en uzun süre konuşan yüz kişiye hediye çekleri verecek, ayrıca “Özgür Şef’le Lezzetli İftarlar” servisini de müşterilerinin kullanımına sunacak.

Akşam 7’den Sabah 7’ye GSM yönüne bedava konuşma

Türk Telekom, başvuru yapan ilk 500 bin bireysel müşterisi için 12 ay boyunca akşam 19:00 ile sabah 07:00 saatleri arasında yurtiçi GSM yönüne bedava konuşma imkânı sunuyor. Herhangi bir ek ücret ya da taahhüt gerektirmeyen kampanyaya Ramazan ayı boyunca büyük bir ilgi gösterilmesi bekleniyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom Bireysel müşterileri 0800 366 66 66 numarasını arayarak kayıt yaptırabiliyor.

Ramazan’da en fazla konuşan bireysel müşterilere hediye çekleri

Yine Ramazan ayı boyunca her gün en fazla konuşan ilk 100 Türk Telekom bireysel müşterisi Migros veya Boyner’den 50 TL değerinde hediye çeki kazanacak. Katılım için herhangi bir başvuru işleminin gerekmediği kampanyada 9 Temmuz - 7 Ağustos 2013 tarihleri arasında gün içerisinde tüm yönlere yapılan aramalar değerlendirildiğinde en fazla konuşma gerçekleştiren ilk 50 bireysel Türk Telekom müşterisine 50 TL değerinde Migros hediye çeki, sonraki 50 kişiye 50 TL değerinde Boyner hediye çeki verilecek.

Özgür Şef’le Lezzetli İftarlar Servisi

Türkiye’nin en tanınmış aşçılarından Özgür Şef’in Ramazan ayı boyunca Türk Telekom müşterileri için hazırladığı yemek tarifleri sabit telefon üzerinden ücretsiz olarak sunulacak. 0800 200 20 20 numaralı hat üzerinden sunulacak olan servisle Türk Telekom müşterileri her gün çorba, ana yemek ve tatlıdan oluşan farklı bir menünün tarifini alabilecekler. Türk Telekom müşterileri herhangi bir katılım koşulu veya kullanım kısıtlaması bulunmayan bu servisi doğrudan arayarak ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

Türk Telekom Ramazan ayı boyunca İstanbul’un İstiklal Caddesi, Üsküdar ve Sultanahmet gibi merkezi noktalarında yeni kampanyalarının tanıtımını yapacak, ayrıca bir Ramazan geleneği olarak vatandaşlara iftariyelik ve şeker paketleri dağıtacak.

Türk Telekom Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, kampanyalarla ilgili olarak şunları söyledi:

“Türk Telekom olarak müşterilerimize her zaman en cazip avantajları sunmak üzere çalışıyoruz. Bu kapsamda çeşitli dönemlerde müşterilerimizin de beklentileri doğrultusunda özel kampanyalar hazırlıyoruz. Bu yıl da Ramazan ayı vesilesiyle cazip avantajlar içeren bir kampanya başlattık. Daha önce Temmuz ayına kadar geçerli olarak şekilde düzenlediğimiz “Akşam 7’den Sabah 7’ye GSM yönüne konuşma bedava” kampanyamız büyük bir ilgi görmüştü. Başvuracak ilk 500 bin müşterimiz için bir yıl daha uzatacağımız bu kampanyanın yine büyük bir ilgi göreceğini düşünüyoruz. Bundan sonra da müşterilerimize yeni kampanyalar sunmaya devam edeceğiz.”

Kampanyalar hakkında detaylı bilgiler Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı çağrı merkezinden, Türk Telekom bayi ve ofis kanallarından kanalları, www.turktelekom.com.tr adresindeki kurumsal web sitesinden alınabiliyor.