Menu

 Tunçmatik, özellikle akıllı telefon kullanıcılarını sevindirecek mobil şarj cihazlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor!

Türkiye’nin 44 yıldır enerji çözümleri markası olan Tunçmatik, bu kez de Slim Powerbox 3800 ve Powertube 2600 ürünleriyle neredeyse her gün yaşadığınız şarj sorununu ortadan kaldırıyor. Tunçmatik, Powerbox ve Powertube  ile, depolanmış enerjiyi kullanarak mobil cihazlarınızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde şarj edebilmenin ayrıcalığını sunuyor.

4-6 Saat arasında şarj olabilen Slim Powerbox, 3800mAh kapasiteye sahip. Ultra Slim tasarımı, pil şarj durumunu gösteren 4 adet LED, kısa devre, aşırı şarj - deşarj ve yüksek ısı koruma özelliğine sahip. Aynı zamanda ürünün üzerinde bulunan LED ışıktan yapılmış el feneri de ayrı bir şıklık katıyor.

2600mAh kapasiteye sahip Powertube 2600 ise özellikle renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için 5 farklı renk seçeneği bulunan Powertube’ın, aşırı şarj - deşarj, yüksek ısı ve kısa devre koruma özellikleri de bulunuyor.

Çantanızda, hatta cebinizde bile rahatlıkla taşıyabileceğiniz yepyeni Tunçmatik mobil şarj cihazları ile priz arama derdiniz son buluyor. Zaman ve mekan fark etmeksizin, tüm mobil cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebilmenin keyfini yaşayacağınız Powertube ve Powerbox ürünlerini, Türkiye’nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

 

Ürün Fiyatı

Powertube 2600                26   USD+KDV

Slim Powerbox 3800           38.7 USD+KDV