Menu

Panasonic, yeni dijital fotoğraf makinaları ve video kameralarını tanıttı.

FOTOĞRAF MAKİNALARI:

Panasonic Lumix FX77
Göz alıcı bir şekilde tasarlanmış Panasonic Lumix FX77’e sahip olanlar LEICA DC VARIO-SUMMARIT lens kalitesiyle çektikleri fotoğraflara “makyaj” yapabiliyor, Full HD video kaydının keyfini her an ve her yerde çıkarabiliyor.  

Panasonic Lumix FT3

Panasonic, öncüllerine oranla daha güçlü özellikleri ve dayanıklı tasarımıyla dikkat çeken ayrıca dış mekan kullanımı için özel olarak geliştirilmiş yeni Lumix FT3 dijital fotoğraf makinesini piyasaya sunuyor. Yeni 12.1 megapiksel Panasonic Lumix FT3, 12 metreye kadar suya, 2 metreye kadar düşmeye, - 10 dereceye kadar donmaya ve toza karşı dayanıklı. Dahili GPS fonksiyonu, pusula, yükseklikölçer ve barometre gibi yeni eklenen özelliklerle Panasonic Lumix FT3 maceracı ruha sahip fotoğraf severler için ideal bir görünüm sergiliyor.


 

VİDEO KAMERALAR:

Panasonic TM900, HS900 ve SD900
Panasonic’ten düşük ışıkta bile harika performans sergileyen yepyeni HD video kameralar: 900 Serisi
Panasonic’in en son HD video kameraları 3D(1) ve 2D görüntülerin en iyi şekilde kaydedilmesini sağlayan Gelişmiş 3MOS Sistemini kullanıyor.

Panasonic SD90
Panasonic’in Full-HD portföyüne kattığı yeni Panasonic SD90 video kamera, 2D ve 3D 1080p kayıt özelliğiyle şaşırtıcı güzellikte HD görüntüler sunuyor. Ayrıca opsiyonel 3D çevrim lensi sayesinde bir 3D video kameraya dönüşmesi saniyeler alıyor.