Menu

INNO3D, yeni INNO3D GeForce GTX 1660 ve 1650 SUPER grafik kartlarını açıkladı.

RTX 2060 Twin X2 ve RTX 2060 SUPER Twin X2 OC'nin başarısı ile devam eden mühendisleri, yeni GTX 16 SUPER serisini aynı mükemmel performans soğutucuları ile piyasaya sürmenin mantıklı olduğuna karar verdiler ve 16'ya da en sevilen Compact versiyonunu eklediler. SÜPER seri Ancak, mühendisleri bu sefer bir adım daha ileri gitti ve Twin X2 OC RGB! tasarladı.

İki büyük 9 cm fan ile verimli tasarlanmış soğutucuyu hatırlayın? Şimdi, bir RGB ile PC donanımınızı tamamlayan soğutucu yüzeylerini aydınlatın. Soğutucu sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda soğutmada da süper etkilidir ve günümüzün en popüler oyunlarında mükemmel performans sağlar. 9 cm'lik çift fan, boyutu için en iyi gürültü ve soğutma performansı dengesine sahip. Soğutma sistemi, alüminyum ekstrüzyonlu 3 ısı borusundan ve ısıyı hızlı ve verimli bir şekilde dağıtmak için büyük bir soğutucudan oluşur.

Şimdi yeni INNO3D GeForce GTX 16 SUPER Serisi, ultra hızlı GDDR6 belleğe sahip ve size orijinal GTX 16 Serisinden% 50'ye varan hız ve önceki nesil 10 Serisi GPU'lardan 2 kat daha hızlı performans sunuyor.

INNO3D GeForce GTX 1660 SUPER, orijinal GTX 1660'tan% 20 daha hızlı ve önceki nesil GTX 1060 6GB'tan 1,5 kat daha hızlı. INNO3D GeForce GTX 1650 SUPER, orijinal GTX 1650'den% 50'ye kadar ve önceki nesil GTX 1050'den 2 kat daha hızlı performansa sahiptir. Her ikisi de ödüllü NVIDIA Turing mimarisine ve ultra hızlı GDDR6 belleğine sahiptir. Günümüzün en popüler oyunları için supercharger.

Kıdemli Ürün Müdürümüz Ken Wong, 16 serisi için umutsuzca RGB isteyen müşterilerin isteklerine cevap verdi. Twin X2 OC RGB'nin duyurusu, yeni GTX 16 SUPER serisinin lansmanı ile uyum sağlamak için kusursuz bir şekilde zamanlandı. Bu 16 seri SUPER kartın her biri hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

AR-GE yılları, INNO3D'nin teknolojik ilerlemeler yapmalarına, sınırları zorlamaya ve grafik kartı sektöründeki uzmanlıklarını desteklemelerine izin verdi. INNO3D'yi yüksek seviye oyuncularla fark yaratan bir noktaya yükseltti ve olağanüstü sıcaklık kontrolü ve süper sessiz gürültü seviyelerinde yüksek performans elde eden tasarım yaratma uzmanları için tasarlandı.

INNO3D, yeni INNO3D GeForce GTX 1660 SÜPER ve 1650 SÜPER'i bölgedeki tüm premium satıcılarda kullanılabilir kılmak için çok çalışıyor.