Logo

ASUS’un en yeni ekran kartları 1080p çözünürlükte üst düzey AAA oyun deneyimi yaşatıyor.

ASUS, TUF Gaming ve Phoenix serilerine eklenen yeni GeForce® GTX 1660 ekran kartlarını duyurdu. Bu yeni ekran kartları, kısa süre önce duyurulan GTX 1660 Ti modellerinin yolundan giderek oyunculara çok daha rekabetçi ekran kartı seçenekleri sunuyor. Turing™ mimarisinin olağanüstü performansından yararlanan GeForce GTX 1660 GPU, 1080p’de AAA oyunlar için ideal bir temel oluşturuyor, eski sistemler için de ideal bir yenileme imkanı sunuyor.

ÖNEMLİ NOKTALAR

TUF Sağlamlığı

TUF Gaming anakartlar ile bir dizi uyum testinin yanı sıra oyun ve sentetik performans testlerinden meydana gelen 144 saatlik onay programından geçen TUF Gaming GeForce GTX 1660, sistemini uzun süre kullanmak isteyen oyuncuları hedefliyor. Uzun süre dayanıklılık için ise her bir kart ASUS Auto-Extreme teknolojisi ile üretiliyor ve arka plakayla destekleniyor. Soğutucuda çift rulmanlı iki adet 80 mm fanlar kullanılıyor. Bu fanlar yataklı tasarıma göre iki kat daha uzun ömürlü oluyor.

Kesintisiz Oyun

Üstün teknoloji ürünü bir 100 mm fana sahip olan Phoenix GeForce GTX 1660, kompakt bir tasarımda dayanıklılık ve performans sunuyor. Patentli Wing-blade fan tasarımında kanatların uç kısmında hava direncini azaltan eğik kısımlar bulunuyor. IP5X standardında toz geçirmezlik özelliği ile korunan iki grup rulman ise fanların uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Phoeniz ekran kartları, güvenilirliği artırmak için robotlardan yararlanılan otomatik üretim süreci Auto-Extreme Teknolojisi kullanılarak üretiliyor.

BULUNABİLİRLİK VE FİYAT

ASUS Phoenix GeForce GTX 1660 ve ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1660 14 Mart 2019’da tüm dünyada piyasaya çıkacak.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.