Menu

ASUS; ROG Strix, Dual, TUF Gaming ve Phoenix GeForce® GTX 1660 Ti Oyuncu Ekran Kartlarını Duyurdu. GeForce® GTX 1660 Ti serisi ekran kartları yüksek çözünürlükte yüksek yenileme hızları sunarak iddialı oyuncular için rekabet avantajı sağlıyor.

Asus, GeForce® GTX 1660 Ti ekran kartı için dört yeni model duyurdu. Bu modeller arasında ASUS Republic of Gamers (ROG) Strix, ASUS Dual, ASUS TUF Gaming ve ASUS Phoenix serilerinden ürünler bulunuyor. Turing mimarisinin üstün gücünden yararlanan bu yeni yonga seti, uygun maliyetle performans artışı arayan oyunculara ideal bir çözüm sunuyor. Bu ekran kartı, 1080p ve 1440p çözünürlükte yüksek yenileme hızları ve düşük tepki sürelerine sahip yeni monitör modelleriyle mükemmel uyum sağlıyor. Şimdi rekabetçi bir oyuncu olmanın tam zamanı.

Zirve Yapan Performans

Yüksek performans için tasarlanan ROG Strix GeForce® GTX 1660 Ti 6GB GDDR6, ne kadar zorlanırsa zorlansın sıcaklıkları sıkı kontrol altında tutan güçlü bir soğutma sistemine sahip. MaxContact teknolojisiyle üretilen Strix ısı dağıtıcısı, ısı enerjisini GPU çekirdeğinden verimli bir şekilde aktaran hassas bir temas yüzeyinden yararlanıyor. Isı daha sonra üzerinde fan bulunan büyük bir soğutma bloğuna iletiliyor. Fanlarda kullanılan yeni Eksen Teknolojili tasarım statik basıncı artırıp gürültüyü azaltıyor. Kart ayrıca otomatik üretim süreci ile dayanıklılığı artıran Auto-Extreme Teknolojisinden faydalanıyor. Güçlendirilmiş çerçeve ise fiziksel destek sağlıyor. Hızlı ve güvenilir Strix 1660 Ti yanınızdayken liderlik tablosunda üst basamaklara çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

TUF Sağlamlığı

TUF anakartlarla uyum testlerine tabi tutulan TUF Gaming GeForce® GTX 1660 Ti, anında kusursuz kullanım deneyimi sunmasının yanı sıra 144-saatlik onay programıyla da yapay ver gerçek oyun içi testlerinden geçiyor. Uzun süre dayanıklılık için ise her bir kart Auto-Extreme Teknolojisi ile üretiliyor ve arka plakayla destekleniyor. Soğutucuda çift rulmanlı fanlar kullanılıyor. Bu fanlar yataklı tasarıma göre iki kat daha uzun ömürlü oluyor. TUF Gaming GeForce® GTX 1660 Ti, sistemini sık yenilemek istemeyen oyuncular için kolay bir tercih sunuyor.  


Kesintisiz Oyun

Kesintisiz oyun performansı için tasarlanan Dual ve Phoenix GeForce® GTX 1660 Ti ekran kartları, farklı özellikleriyle oyunculara daha fazla seçenek sunuyor. Dual GeForce® GTX 1660 Ti, güçlü soğutma ve kararlı performans için IP5X standardında toz geçirmezlik özelliğine sahip iki adet fana yer veriyor. Tek fanlı ve daha küçük olan Phoenix GeForce® GTX 1660 Ti kısıtılı alana sahip kasalar mükemmel bir seçenek. Patentli Wing-blade fan tasarımından yararlanan bu kart küçük boyutlarına rağmen yeterli performans sunuyor. Her iki kart da heyecan dolu oyun maratonlarında endüstri lideri güvenilirik sunan Auto-Extreme Teknolojisi ile üretildi.

BULUNABİLİRLİK VE FİYAT

ASUS ROG Strix, Dual ve Phoenix GeForce® GTX 1660 Ti; 22 Şubat 2019’da tüm dünyada piyasaya çıkacak. ASUS TUF Gaming GeForce® GTX 1660 Ti, Mart 2019’da tüm dünyada piyasaya çıkacak.