Logo

ASRock, AMD'nin 7nm Radeon VII oyun GPU'su ve 16GB 4096-bit HBM2 belleğe sahip Phantom Gaming X Radeon VII 16G grafik kartını piyasaya sürdü.

En son AAA puanlı oyunlar, sanal gerçeklik (VR), 3D render ve video düzenleme uygulamaları ve gelecek nesil bilgi işlem iş yükleri için ® 4.5 ve Vulkan®. Meraklı oyuncular ve profesyonel yaratıcılar için harika bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Phantom Gaming X Radeon VII 16G grafik kartı, 1400/1750 MHz'lik bir temel / boost frekansı ve 16GB 4096-bitlik frekansı elde eden, yeni nesil Vega mimarisine dayanan en yeni 7nm işlem teknolojisi üzerine kurulu Radeon VII oyun GPU'su ile donatılmış. Önceki nesil Radeon RX serisinin iki katı kapasiteye sahip HBM2 bellek, önceki neslin 2,1 katı olan 1 TB / sn maksimum bellek bant genişliği ile ortalama oyun performansını % 29 arttı ve ortalama içerik oluşturma verimliliği önceki nesil Radeon RX serisine kıyasla% 36 arttı.

DirectX® 12, OpenGL® 4.5, Vulkan® ve en yeni Radeon FreeSync ™ 2 HDR teknolojilerinin desteğiyle artan mimarisi ve performansı ile hevesli oyuncular, en yüksek çözünürlükte kesintisiz, yüksek tazeleyici HDR oyun deneyiminin keyfini çıkarabilir; yaratıcılar 8K monitörlerde yeni nesil fotoğraf ve görsel oluşturma uygulamalarını da çalıştırabilir. Ek olarak, kart uzun süre ve istikrarlı bir çalışma sağlamak için ısı dağılımını optimize etmek için üçlü bir fan tasarımı kullanır. Ayrıca, oyuncular ve yaratıcılar için kullanımda daha fazla esneklik sağlayabilen çoklu monitör çıkışı için dörde kadar ekranı destekleyen üç DisplayPort 1.4 ve bir HDMI 2.0b bağlantı noktası vardır.

Phantom Gaming X Radeon VII 16G ekran kartı da AMR ile olan ASRock Radeon ekran kartlarına dahil: 7 Şubat 2019 - 6 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında ASRock Phantom Gaming X Radeon VII 16G ekran kartlarını alan her müşteriye aynı zamanda üç paket oyun ücretsiz kazanın (toplamda 180 ABD Doları): Tom Clancy'nin The Division® 2, Resident Evil® 2 ve Devil May Cry® 5. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.